Prodej

Prodej novostavby 3+1 se zahradou v obci Holštejn

Holštejn
2 900 000 Kč
122519VeH Evidenční číslo
3+1 Dispozice
140m2 Užitná plocha
909m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
3+1
Energetická náročnost budovy:
E - Nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Holštejn
Evidenční číslo:
122519VeH
Cena:
2 900 000 Kč

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Jedná se o prodej koncového řadového rodinného domu v okrajové části obce Holštejn. Novostavba z roku 2010 je zděná, s orientací na východ a její dispozice je 3+1. V roce 2016 byla vybudována terasa za domem a v roce 2018 byla oplocena zahrada. Dům je částečně podsklepen a je připojen na elektřinu, zemní plyn a veřejný vodovod. Odpady jsou řešeny jímkou. Vytápění je ústřední na zemní plyn nebo kotlem na tuhá paliva. Využít lze také krb, který je umístěn v obývacím pokoji. V koupelně a na samostatném WC je zabudováno podlahové topení. Parkování je možné na vlastním pozemku před domem.
Do domu se vchází přes prostorné zádveří, na které navazuje vstupní chodba. Z té se dostaneme do kuchyně, obývacího pokoje a koupelny. Na obývací pokoj navazuje ložnice a můžeme se z něj dostat do další prostorné chodby, ze které je přístup do spíže, do sklepa, na půdu, do obytného pokoje, na zahradu a do kotelny. Za domem se nachází zahrada se základy pro výstavbu garáže a přes obecní cestu se dostaneme na zatravněný pozemek, který je součástí parcely. Celková plocha pozemku je 909 m2.
PENB - E.

Dispozice:
Vstupní chodba (7,3 m2) - na podlaze dlažba, orientace na západ
Chodba (5,5 m2) - na podlaze dlažba, vstup do koupelny, obývacího pokoje a do kuchyně
Koupelna (7,4 m2) - vana, sprchový kout, umyvadlo, žebřinový radiátor, podlahové vytápění, vstup na WC
WC (1,6 m2) - podlahové vytápění
Obývací pokoj (31 m2) - na podlaze beton + koberec, krbová kamna, vstup do ložnice, orientace na západ
Ložnice (16,3 m2) - na podlaze beton + koberec, orientace na západ
Kuchyně (11,9 m2) - kuchyňská linka, kombinovaný sporák, myčka, na podlaze dlažba, orientace na východ
Chodba (12,4 m2) - vstup do spíže, kuchyně, obývacího pokoje, sklepa, na půdu, na zahradu, do obytného pokoje a do kotelny, na podlaze dlažba
Spíž (5 m2) - plynový kotel, místo na pračku, na podlaze dlažba, orientace na východ
Pokoj (12,2 m2) - na podlaze beton + koberec, orientace na východ
Sklep (9 m2)
Kotelna (20,1 m2) - vstup do zahrady, kamna na tuhá paliva, na podlaze dlažba


Výhodou tohoto rodinného domu je novostavba, umístění v okrajové části obce, prostorné místnosti, sklep, zahrada, podlahové vytápění v koupelně a na WC, blízkost lesa a Moravského krasu.

Obec Holštejn leží v severovýchodní části CHKO Moravský kras. Nachází se 19 km od města Boskovice, které tvoří správní centrum (úřady, školy, školky…) severní poloviny okresu Blansko. Je dostupná autobusem a je vzdálena 17 km od okresního města Blansko a 42 km od krajského města Brno.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím