Zděná chata se zahradou v rekreační oblasti Suchý

Základní údaje

Evidenční číslo: 99717AlP
Typ nemovitosti: Dům
Podtyp nemovitosti: Chata
Typ zakázky: Prodej
Dispozice: 5+1
Stav zakázky: Zrealizováno
Lokalita: Suchý
Cena: 2 500 000 Kč
+ provize rk
99717AlP

Popis

Jedná se o prodej nadstandardní, kompletně vybavené chaty s okrasnou zahradou. Chata je zděná, zateplená a nachází se v rekreační oblasti obce Suchý, která je vyhledávanou turistickou destinací. Celková plocha pozemku je 1 557 m2 a orientace chaty je na jihozápad. Celý pozemek je ohraničen vzrostlými stromy, které poskytují dostatek soukromí. Součástí chaty je krásná zimní zahrada s podlahovým vytápěním a výhledem na západní stranu zahrady s krytým bazénem a altánkem. V rámci nedávné rekonstrukce byla provedena modernizace koupelny a nová plechová střecha. V chatě je zavedena elektřina a voda, na pozemku je vlastní studna a je zaveden internet. Vytápění je kombinace elektrického s radiátory v každé místnosti a krbem v salonku s rozvodem do horního patra. Příjezd je po obecním pozemku a je asi 50 m od silnice, což umožňuje snadné využívání i v zimě. Parkování je možné v garáži či využití venkovního stání. U chaty je vlastní sauna, vedle níž je situován i zahradní domek s několika místnostmi, které lze využít například jako dílnu, kůlnu, úschovnu na dřevo, tělocvičnu, apod..
Pozemek okolo chaty je krásně upravený s anglickým trávníkem a vzrostlými keři, který se přímo nabízí k lenošení na houpačce umístěné za domem.


Výhody nemovitosti: možnost rekreace i jako trvalého bydlení, klidná rekreační oblast, výborná orientace chaty na pozemku, udržovaná zahrada, venkovní bazén, dostatek soukromí, vlastní sauna, garáž, venkovní místnosti s širokou možností využití, vzrostlé stromy a dřeviny, provedené modernizace, nadstandartní vybavení chaty, zabezpečovací systém.

Dispozice: 5+1


1.nadzemní podlaží

Vstupní předsíň (4,8 m2) – na zemi keramická dlažba, vestavěná skříň, v níž je vytvořen prostor na pračku.
Kuchyň (7,5 m2) - kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči (myčka, lednice, mikrovlnná trouba, trouba, sklokeramická varná deska) na zemi keramická dlažba.
Koupelna s wc (3,5 m2) – keramická dlažba, vana, umyvadlo, žebřinový radiátor.
Jídelna s krbem (16,5 m2) – rozvod krbového tepla do horního patra, na zemi keramická dlažba.
Zimní zahrada (16,6 m2) – na zemi keramická dlažba, podlahové vytápění, vstup do přední části zahrady s bazénem a mpergolou, orientace na jihozápad.
Obývací pokoj (19,5 m2) – na zemi plovoucí podlaha, výhled do zahrady, okna orientovaná na východ i západ.

2.nadzemní podlaží

Pokoj č.1 (9,7 m2) – na zemi plovoucí podlaha, orientace na západ.
Pokoj č.2 (6,4 m2) – na zemi plovoucí podlaha, orientace na východ.

Obec Suchý je vzdálena 40 km od města Brno a 11 km od města Boskovice, které tvoří správní centrum (úřady, školy, školky…) severní poloviny okresu Blansko. Jedná se o rekreační oblast s rybníkem a možností sportovního vyžití.

Makléř

Zákaznická linka
Jméno: Zákaznická linka
Telefon: 516454008
Mobil: 723282282
Email: info@tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář pro rychlý kontakt

Žádost o více informací

Jméno
Telefon
Email
Specifikujte Váš dotaz
 
Captcha


photo_2 photo_3 photo_4 photo_5 photo_6 photo_7 photo_8 photo_9 photo_10 photo_11 photo_12 photo_13 photo_14 photo_15 photo_16 photo_17

Rychlý kontakt

TAJOVSKÝ reality s.r.o.
Kpt. Jaroše 157/5
680 01 Boskovice

pevná linka:
516 454 008
mobil:
723 282 282 

email:
info@tajovskyreality.cz