Moderní rodinný dům od architekta Zdeňka Fránka na klidném místě v obci Ráječko

Základní údaje

Evidenční číslo: 87416RoV
Typ nemovitosti: Dům
Podtyp nemovitosti: Samostatný
Typ zakázky: Prodej
Dispozice: 3+kk
Stav zakázky: Zrealizováno
Lokalita: Ráječko
Cena: 4 500 000 Kč
+ provize rk
87416RoV

Popis

Jedná se o originální moderní novostavbu podle návrhu architekta Zdeňka Fránka, která byla publikována v odborné literatuře. Dům má netradiční tvar. Jde železobetonovou monolitickou konstrukci s čelní prosklenou fasádou. Interiér je obložen světlým dřevem a na podlahách v obou podlažích je přírodní marmoleum. Interiérové dveře jsou posuvné v kombinaci sklo- dřevo. Prosklené plochy jsou vsazeny do hliníkových profilů Shucco a zasklena kvalitními bezpečnostními skly SaintGobain s protisluneční ochranou a výbornou tepelnou izolací. Hlavní celoprosklená stěna je nasměrována do zahrady, která poskytuje krásný výhled do okolí.
Stavba se dvěma nadzemními podlažími: v přízemí se nachází vstupní předsíň se schodištěm, technická místnost s WC a úložným prostorem pod schody, z předsíně navazuje hlavní obytný prostor s kuchyňským koutem, kde je přímý vstup na terasu a zahradu. Ve druhém nadzemním podlaží se nachází prosvětlená chodba, pracovní kout, moderní koupelna s WC a sprchou, vestavěná šatní skříň a prostorný pokoj, který lze rozdělit dle potřeby na dva pokoje. Vytápění domu je podlahové, teplovodní s kondenzačním kotlem na zemní plyn. Napojení na všechny inženýrské sítě, včetně zemního plynu. Celková podlahová plocha domu činí 130 m2, včetně terasy. Zastřešené parkovací stání před domem pro dva automobily. Orientace pozemku na východ, jih a západ. Pozemek o celkové ploše 749 m2 je rovinatý, slunný a obklopený vzrostlou zelení.
Tento orgiginální dům byl postaven na přání klienta, který celou stavbu dozoroval a zajistil tak kvalitu provedení. Dům je nenáročný na venkovní údržbu a má nízké náklady na bydlení. Energetická náročnost domu je třídy – G.
Výhodou je použití kvalitních materiálů v rámci celé stavby, možnost rozšíření domu, maximální prosvětlenost domu, podzemní nádrž na dešťovou vodu a poloha v klidné a slunné lokalitě na okraji obce. Dále pak výborná dostupnost do města Blanska, Brna a blízkost atraktivního Moravského krasu, který skýtá možnost častých výletů v této nádherné oblasti.

Obec Ráječko má veškerou občanskou vybavenost jako je mateřská školka, základní škola, obchod s potravinami, knihovnu, benzina, sportovní halu. Ráječko leží ve vzdálenosti 2 km od města Blansko, 1 km od města Rájec a 27 km od města Brno.

Makléř

Zákaznická linka
Jméno: Zákaznická linka
Telefon: 516454008
Mobil: 723282282
Email: info@tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář pro rychlý kontakt

Žádost o více informací

Jméno
Telefon
Email
Specifikujte Váš dotaz
 
Captcha


photo_2 photo_3 photo_4 photo_5 photo_6 photo_7 photo_8 photo_9 photo_10 photo_11 photo_12 photo_13 photo_14 photo_15 photo_16 photo_17 photo_18 photo_19 photo_20 photo_21 photo_22 photo_23 photo_24 photo_25 photo_26 photo_27 photo_28 photo_29 photo_30 photo_31

Rychlý kontakt

TAJOVSKÝ reality s.r.o.
Kpt. Jaroše 157/5
680 01 Boskovice

pevná linka:
516 454 008
mobil:
723 282 282 

email:
info@tajovskyreality.cz