Rodinný dům 4+kk po zásadní rekonstrukci v nadstandardním stylu

Základní údaje

Evidenční číslo: 84816RoV
Typ nemovitosti: Dům
Podtyp nemovitosti: Řadový
Typ zakázky: Prodej
Dispozice: 4+kk
Stav zakázky: Zrealizováno
Lokalita: Boskovice
Cena: 3 790 000 Kč
+ provize rk
84816RoV

Popis

Jedná se o rodinný dům, který prošel zásadní rekonstrukcí. Dům se nachází v obci Velenov, která leží 6 km od města Boskovice. Stavba provedena v nadstandardním stylu s použitím kvalitních materiálů. Rekonstrukce proběhla v roce 2015 a bylo provedeno: nové dispoziční uspořádání domu, metr vykopané podlahy, odvětrávání podlah + zateplení, nové krytiny podlah, nové vnitřní omítky s perlinkou, nové rozvody elektřiny, vody, plynu, odpadů, včetně ležaté kanalizace, nové překlady nad otvory, osazen nový pozinkovaný balkon + brána, nová krytina střechy + laťování + fólie, nové klempířské prvky, vyvložkování komínu, osazena plastová okna s trojsklem od firmy VPO, nová koupelna + 2x WC s vybavením, SDK podhledy stropů + zateplení, nová zateplená fasáda, osazeny venkovní hliníkové parapety, příprava pro zabezpečovací systém, nová kuchyňská linka na míru se spotřebiči, vestavěná skříň na míru v chodbě, kotel + bojler, vnitřní dveře do obložek, nové vnitřní zábradlí z nerezu, venkovní úpravy – vybudované parkovací stání vedle domu, nová terasa, oplocení kolem pozemku, drenáže kolem domu, osazeno vnitřní osvětlení. Jedná se o prostorný dům s podlahovou plochou 150,2 m2 + příslušenství. Vytápění domu je ústřední s kotlem na zemní plyn, ohřev vody zajišťuje el. bojler. V koupelně je podlahové vytápění, dále příprava v dílně na kotel na tuhá paliva. Napojení na všechny inženýrské sítě, včetně zemního plynu. Orientace rodinného domu je převážně na jih. Energetická náročnost domu je v třídě C. Celková plocha pozemku 448 m2, pozemek je rovinatý a jsou na něm osazeny trvalé porosty. Orientace pozemku je na jih. Pozemek poskytuje dostatek soukromí a klidu.
Výhodou rodinného domu je jeho kompletní rekonstrukce, výborné dispoziční uspořádání, nadstandardní vybavení, použity kvalitní, moderní materiály, kuchyňská linka a vestavěná skříň na míru, možnost napojení krbových kamen v hlavním obývacím pokoji, součástí ceny „dizajnová“ zrcadla a osvětlení, bidetová sprška na WC, prostorná koupelna se sprchou, vanou a dvěma umyvadly s úložným prostorem, podlahové vytápění v koupelně, energetická náročnost v třídě C – úsporná, orientace na jih, prosvětlený dům, balkon, krásný výhled do okolí, v každé obytné místnosti příprava pro TV a internet, velikost obytného prostoru s kuchyňským koutem 32 m2, vstup z obývacího pokoje rovnou na terasu, která poskytuje dostatek soukromí, dílna, která je přístupná ze zahrady, poloha rodinného domu v blízkosti přírody, rovinatý pozemek, v dílně příprava pro vanu a umyvadlo.

Obec Velenov se nachází 2 km od turistické destinace obce Suchý, 6 km od města Boskovice, které tvoří správní centrum (úřady, školy, školky…) severní poloviny okresu Blansko a 45 km od města Brna. V obci je obchod s potravinami, obecní úřad.

Makléř

Zákaznická linka
Jméno: Zákaznická linka
Telefon: 516454008
Mobil: 723282282
Email: info@tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář pro rychlý kontakt

Žádost o více informací

Jméno
Telefon
Email
Specifikujte Váš dotaz
 
Captcha


photo_2 photo_3 photo_4 photo_5 photo_6 photo_7 photo_8 photo_9 photo_10 photo_11 photo_12 photo_13 photo_14 photo_15 photo_16 photo_17 photo_18 photo_19 photo_20 photo_21 photo_22 photo_23 photo_24 photo_25 photo_26 photo_27 photo_28 photo_29

Rychlý kontakt

TAJOVSKÝ reality s.r.o.
Kpt. Jaroše 157/5
680 01 Boskovice

pevná linka:
516 454 008
mobil:
723 282 282 

email:
info@tajovskyreality.cz