Prostorný rodinný dům po kompletní rekonstrukci v nadstandardním stylu v obci Jabloňany

Základní údaje

Evidenční číslo: 88316RoV
Typ nemovitosti: Dům
Podtyp nemovitosti: Řadový
Typ zakázky: Prodej
Dispozice: 5+kk
Stav zakázky: Zrealizováno
Lokalita: Jabloňany
Cena: 4 000 000 Kč
+ provize rk
Cena poznámka: REZERVACE
88316RoV

Popis

Jedná se o rodinný dům 5+kk, který prošel kompletní rekonstrukcí. Stavba provedena v nadstandardním stylu s použitím kvalitních materiálů. Rekonstrukce proběhla v roce 2016 a bylo provedeno: nové dispoziční uspořádání domu, nový krov nad obytnou částí, kompletně nové laťování + fólie + krytina střechy, vykopání podlah + podklady – izolace, beton, anhydrit, krytiny podlah v celém domě (keramické dlažby, koberce, plovoucí podlahy), vnitřní omítky, včetně perlinky, rozvody elektřiny, vody, odpadů, nové klempířské prvky, vyvložkování komínu, osazena plastová okna od firmy VPO + parapety, nová koupelna s vybavením + WC v přízemí, SDK podhledy v podkroví + zateplení + příčky, zateplení fasády, nový plynový kotel + bojler, vnitřní dveře do obložek, vnitřní zábradlí, nové zpevněné plochy před domem a za domem, vybudován shoz na prádlo, vylité nové vnitřní schodiště, nová podkladová podlaha v podkroví, přípojka plynu, drenáž okolo domu, osazena ČOV, příprava pro zabezpečovací systém, osazena střešní okna. Jedná se o prostorný dům s podlahovou plochou o velikosti 172,7 m2 + příslušenství: sklep, prádelna, sklad, dílna o velikosti 66 m2. Vytápění domu je ústřední s kotlem na zemní plyn, ohřev vody zajišťuje el. bojler, dále je možnost osadit krbová kamna v obývacím pokoji. Napojení na veřejný vodovod, ČOV , elektřinu 220/380V a zemní plyn. Orientace rodinného domu je na jihozápad a severovýchod. Energetická náročnost domu je v třídě C. Celková plocha pozemku je 924 m2, pozemek je rovinatý, obdelníkového tvaru. Možnost přístupu ze zadní strany, na zahradě se nachází vzrostlé stromy jako je: jabloň, hruška, švestka a ořech. Dům poskytuje dostatek soukromí a klidu a zároveň nabízí dobrou dostupnost do města Brna a Boskovice. V současnosti není osazena kuchyňská linka, která bude dodělána do konce října. Linka bude osazena včetně všech spotřebičů: sklokeramická deska, el. trouba, mikrovlnka, lednička, myčka, digestoř.
Výhodou rodinného domu je jeho kompletní rekonstrukce, výborné dispoziční uspořádání, nadstandardní vybavení, použity kvalitní moderní materiály, kuchyňská linka na míru, možnost napojení krbových kamen v hlavním obývacím pokoji, osvětlení v koupelně a WC, prostorná koupelna se dvěma střešními okny, koupelna se sprchou a vanou, shoz na prádlo z koupelny do prádelny, orientace domu, dostatek úložného prostoru, sklep, prádelna, dílna, sklad, zpevněné plochy za domem a před domem, možnost parkování třech aut před domem na vlastním pozemku, v každé obytné místnosti příprava pro TV a internet, rovinatá zahrada, poloha rodinného domu v blízkosti přírody, terasa o velikosti 50 m2, dům poskytuje krásný výhled do okolí.


Obec Jabloňany má dvoutřídní základní školu, obchod s potravinami, obecní úřad. Z obce je autobusové spojení, vlakové spojení z nedaleké Skalice nad Svitavou, která je chůzí vzdálena cca 2 km. Jabloňany leží ve vzdálenosti 6 km od města Boskovice a cca 33 km od Brna.

Makléř

Zákaznická linka
Jméno: Zákaznická linka
Telefon: 516454008
Mobil: 723282282
Email: info@tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář pro rychlý kontakt

Žádost o více informací

Jméno
Telefon
Email
Specifikujte Váš dotaz
 
Captcha


photo_2 photo_3 photo_4 photo_5 photo_6 photo_7 photo_8 photo_9 photo_10 photo_11 photo_12 photo_13 photo_14 photo_15 photo_16 photo_17 photo_18 photo_19 photo_20 photo_21 photo_22 photo_23 photo_24 photo_25 photo_26 photo_27 photo_28 photo_29 photo_30 photo_31 photo_32 photo_33 photo_34 photo_35 photo_36 photo_37 photo_38

Rychlý kontakt

TAJOVSKÝ reality s.r.o.
Kpt. Jaroše 157/5
680 01 Boskovice

pevná linka:
516 454 008
mobil:
723 282 282 

email:
info@tajovskyreality.cz