Prodej

Byt s dispozicí 2+1 s výhledem na město

Blansko
171922JaK Evidenční číslo
2+1 Dispozice
64m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
2+1
Energetická náročnost budovy:
C - Úsporná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Blansko
Evidenční číslo:
171922JaK
Cena poznámka:
Info v RK

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi byt s dispozicí 2+1, který se nachází ve čtyřpodlažním domě nedaleko centra. Máte tedy na dosah veškerou dostupnost obchodů a služeb a zároveň to máte kousek do přírody, konkrétně k rekreační nádrži Palava.
Byt se nachází na ulici nám. Míru v zástavbě bytových domů. Díky své poloze je v docházkové vzdálenosti mnoho kaváren, kino, školka, škola, pošta, lékárna, sportovní hala, hřiště a vše co budete jen k životu ve městě potřebovat.
Jedná se o byt 2+1 v osobním vlastnictví nacházející se ve 3. nadzemním podlaží s balkonem a výhledem přímo na město. K bytu náleží prostorný sklep s výměrou 7,5 m2. Celková podlahová plocha bytu je 64 m2 včetně sklepa a balkonu. Byt je orientován na západ s výhledem na centrum města a protější lesy.
Byt prošel v předchozích letech následujícími rekonstrukcemi: nové omítky, broušení a lakování parket, elektřina v mědi (mimo koupelnu), WC, nové omítky, kuchyňská linka. Stejně tak prošel v roce 2017 revitalizací celý bytový dům: balkony, zateplení fasády, plastová okna.
Dispozice bytu je následující: vstupní chodba (4,9 m2), samostatné WC (1 m2), obývací pokoj (16,3 m2), balkon (5,4m2), kuchyně (7,1 m2), koupelna (4,7 m2), ložnice (17,3 m2), sklep (7,5 m2).
Byt je připojen ke všem inženýrským sítím: veřejný vodovod, elektřina, zemní plyn i veřejná kanalizace. Vytápění je ústřední s odpočtovými měřidly na každém radiátoru. PENB: C.

Město Blansko se nachází cca 19 km severně od statutárního města Brna, žije zde cca 20 tisíc obyvatel a nabízí veškerou občanskou vybavenost (školy, školky, gymnázium, obchodní centra, poštu, restaurace, zdravotní středisko, sportovní areály - zimní stadion, plavecký bazén, venkovní koupaliště, atletický a basebalový stadion, okruh pro kolečkové brusle i lyže, workoutové hřiště. Vlakové i autobusové nádraží, díky kterým je zajištěna maximální dopravní dostupnost.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti