Nový nízkoenergetický byt 2+kk v Boskovicích. Ušetříte až 250.000,- Kč v průběhu 10 let. | Tajovský reality
Prodáno

Nový nízkoenergetický byt 2+kk v Boskovicích. Ušetříte až 250.000,- Kč v průběhu 10 let.

Boskovice
Prodáno
43713ToP Evidenční číslo
2+kk Dispozice
38,1m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
2+kk
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Boskovice
Evidenční číslo:
43713ToP
Cena:
749 000 Kč

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Jedná se o nový nízkoenergetický byt 2+kk v osobním vlastnictví v 1.NP/2 v Boskovicích na ulici Vodní. Celková plocha bytu je 38,05 m2 a výborné dispoziční uspořádání umožňuje maximálně využit prostor. Vzhledem k tomu, že bytový dům je zateplená dřevostavba a každý byt má vlastní vytápění, pohybují se celkové náklady na bydlení kolem 2.000 Kč/měsíc. Úspora oproti standardu může tedy být až 250.000 Kč za deset let. Nízké náklady a málo schodů ocení zejména mladé páry s kočárky a senioři. Byt má nové rozvody elektřiny, vody, odpadu a topení s deskovými radiátory, dále nová plastová okna, plovoucí podlahy, koupelnu s WC i s vybavením, kuchyňskou linku s kombinovaným sporákem, vnitřní dveře. Vytápění bytu a ohřev vody zajišťuje turbokotel na zemní plyn. Do bytu je dále zapojen internet. V obytných místnostech jsou plovoucí podlahy, ve zbývajících místnostech je dlažba.
K bytovému domu náleží i pozemek, na kterém je prostor k posezení a ohniště. Bytový dům se nachází na klidném místě a dá se z něj pohodlně pěšky dojít na všechna důležitá místa ve městě – náměstí, autobusové a vlakové nádraží, obchodní domy Albert, Lidl, Coop, Tesco, Kaufland, průmyslová zóna, nemocnice, pošta, dům sociální správy...

Dispozice bytu:
Pokoj č.1 s kuchyňskou linkou (19,30 m2, východ) obsahuje kuchyňskou linku s kombinovaným sporákem.
Pokoj č.2 (9,40 m2 východ).
Předsíň (3,90 m2).
Koupelna s WC (5,45 m2) obsahuje turbokotel na zemní plyn, umyvadlo, sprchový kout, WC kombi, vývody na pračku, žebřinový radiátor.


Město Boskovice tvoří správní centrum (úřady, školy, školky…) severní poloviny okresu Blansko. Nabízí možnosti kulturního, sportovního či turistického vyžití. Je dostupné autobusem i vlakem a je vzdáleno 35 km od krajského města Brno a 20 km od města Blansko.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím