Prodej

Byt v blízkosti školy a školky

Boskovice
4 290 000 Kč
182422LeD Evidenční číslo
3+1 Dispozice
75,3m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
3+1
Energetická náročnost budovy:
D - Méně úsporná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Boskovice
Evidenční číslo:
182422LeD
Cena:
4 290 000 Kč
Cena poznámka:
Cena je konečná, neplatíte provizi

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi byt s dispozicí 3+1, který se nachází v prvním patře čtyřpodlažního domu v těsné blízkosti školy a školky. Pokud požadujete dobrou dostupnost obchodů a služeb, ale zároveň hledáte klidné okolí, kde mohou Vaše děti sami chodit do školy a v klidu trávit volný čas, toto je nabídka právě pro Vás. Byt se nachází v jihozápadní části města v zástavbě bytových domů při ulici Bílkova v Boskovicích, hned vedle základní školy a přilehlého hřiště. Zhruba 100 m od domu se nachází mateřská škola, základní škola a nedaleko od ní obchody COOP a Albert. Jedná se o žádanou lokalitu právě kvůli výborné dostupnosti služeb a obchodů; velkou výhodou jsou rovněž možnosti pro děti (hřiště, škola, školka), vše v dosahu, aniž by děti musely přecházet rušnou ulici.
Jedná se o byt 3+1 v osobním vlastnictví nacházející se v 2. nadzemním podlaží podsklepeného bytového domu s celkem čtyřmi nadzemními podlažími. Celková podlahová plocha bytu je 75,30 m2 včetně sklepa a lodžie. Byt je orientován východním a západním směrem s výhledem do prostoru, aniž by se dívalo do oken jiných bytů. Byt je v původním, udržovaném stavu. Ve všech obytných pokojích jsou zachované původní dřevěné parkety, na kterých je položeno PVC a v obývacím pokoji plovoucí laminátová podlaha. Bytový dům je po kompletní revitalizaci a úvěr na její financování byl již splacen. PENB - D.
Dispozice bytu je následující:
za vstupními dveřmi se nachází předsíň (6,30 m2), šatna s regály (1,90 m2), toaleta (0,90 m2). Po pravé straně se nachází kuchyně (12,00 m2) s kuchyňskou linkou, plynovým sporákem a digestoří. Z kuchyně je vstup do koupelny (2,60 m2), kde se nachází vana a umyvadlo. Z předsíně je dále vstup do všech tří pokojů. Jižním směrem je orientovaný obývací pokoj (15,60 m2), ze kterého je vstup na lodžii (2,40 m2) a ložnice (11,60 m2). Severním směrem je pak dětský pokoj (19,7 m2). Mimo byt se pak v suterénu nachází sklep (2,30 m2) a rovněž je možno užívat společnou kočárkárnu. Vytápění bytu je ústřední z centrální kotelny s odpočtovými měřidly na každém radiátoru.
Město Boskovice je kompletně občansky vybaveno (školy, školky, úřady...), nabízí možnosti kulturního, sportovního či turistického vyžití a je dostupné jak vlakem, tak i autobusem. Boskovice jsou vzdáleny 35 km od města Brno a 20 km od města Blansko.
Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti