Prodej

Byt 3+1 v centru města v unikátní lokalitě!

Plačkova, Boskovice
203524RoV Evidenční číslo
3+1 Dispozice
104,4m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
3+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Plačkova, Boskovice
Evidenční číslo:
203524RoV
Cena poznámka:
Info v RK!

Podrobné informace

Ve výjimečné lokalitě v centru města Boskovice v židovské čtvrti na ulici Plačková nabízíme byt v rodinném domě. Celá židovská čtvrť vytváří samostatný urbanistický celek nacházející se jižně od historického jádra Boskovic a patří k nejzachovalejším židovským památkám v Česku. Jedinečnou atmosféru ocení milovníci této lokality, všichni ostatní pak i to, že byt leží v horní části ulice, tedy v centru jste do 3 minut chůze.
Předností nabídky je fakt, že se v domě nacházejí pouze 2 bytové jednotky, tudíž snoubí výhody bytu se soukromím rodinného domu.
Jedná se o byt v prvním patře s možností využití půdního prostoru nad bytovou jednotkou.

Před cca 12 lety prošel rekonstrukcí. Ta zahrnovala výměnu oken za eurookna, vnitřní úpravy stěn a krytin podlah. Modernizací prošla koupelna, WC a kuchyňská linka.
Na samotném rodinném domě je z části udělána nová fasáda a položena krytina střechy.
Napojen na veřejný vodovod, plyn, elektřinu, kanalizaci a zemní plyn. Vytápění bytu je ústřední s kotlem na zemní plyn. Jeden pokoj je vytápěn lokálně pomocí WAV. Ohřev vody zajišťuje el. bojler. Orientace obytných místností míří na severovýchod a jihozápad.
Jelikož PENB zatím nebyl dodán, uvádíme G.

Celková podlahová plocha bytu činí 104,4 m2 plus k dispozici půdní prostor o velikosti 100 m2.

Dispozice: vstupními dveřmi vejdeme do chodby (6,5 m2), z níž po pravé straně vejdeme do další chodby (5 m2), která se nachází před pokojem (18,8 m2) a může být tedy využita pro skříně, uskladnění věcí. Po levé straně najdeme dveře do komory (1 m2) a další chodby (3,4 m2). Z ní vejdeme do hlavního obytného prostoru - obývacího pokoje (26,4 m2). Ten je průchozí do druhého z pokojů (12,5 m2). Z chodby také vstoupíme na WC (1,7 m2) a do jídelny (5,7 m2) a dále do kuchyně (9,3 m2). Zde se nachází i koupelna (5,1 m2) a dveře na terasu (9 m2).
Půdní prostor nabízí 2 místnosti - větší 90 m2 a menší 10 m2.

Město Boskovice je kompletně občansky vybaveno (školy, školky, kina, úřady...). Pro svou bohatou a zajímavou historii jsou oblíbeným střediskem, které nabízí svým obyvatelům široké kulturní a turistické vyžití, ať už se jedná o návštěvu zámku, hradu, Westernového městečka či konání široké palety rozmanitých akcí (výstavy, koncerty, divadelní představení...) po celý rok. Ve městě se nachází koupaliště, zimní a letní sportovní stadion, venkovní sportpark s cyklotraily, nepřeberné množství center sportu...čímž jistě uspokojí sportovní nároky obyvatel. Jsou dostupné jak vlakem, tak autobusem. Boskovice jsou vzdáleny cca 35 km od města Brna a cca 20 km od města Blansko.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti