Byt 3+1 po kompletní rekonstrukci ve městě Boskovice | Tajovský reality
Prodáno

Byt 3+1 po kompletní rekonstrukci ve městě Boskovice

Boskovice
Prodáno
90417JaK Evidenční číslo
3+1 Dispozice
80m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
3+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Boskovice
Evidenční číslo:
90417JaK
Cena:
2 450 000 Kč

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Jedná se o bytovou jednotku o velikosti 3+1 v nadstandardním stylu, která je umístěna v 6. patře bytového domu s novým výtahem (bytový dům je zateplen, má plastová okna, monitorován kamerovým systémem). Bytový dům je bezbariérový a je umístěn v centru města Boskovice s pěkným výhledem. Byt prošel výraznými rekonstrukcemi v roce 2009 a následujícími v roce 2012/2013.
V první etapě výměna za bezpečnostní vchodové dveře (10 mm silná ocelová deska, klíč existuje pouze ve dvou vyhotoveních, nelze vytvářet kopie), položeno nové lino v předsíni a zbudována vestavěná skříň. Kompletní rekonstrukce samostatného WC s umyvadlem, sprchou a úložnými prostory, ventilátor ovládaný časovačem, zděné jádro. Zakrytování stoupaček se zabezpečením proti prohoření při požáru ze spodního nebo horního bytu.
V kuchyni nová kuchyňská linka na míru s vestavěnými spotřebiči (myčka, el. trouba), nová elektroinstalace v jádře bytu, vestavěná skříň, prostor na ledničku ve vestavěné skříni. Nové dispoziční uspořádání kuchyně, koupelny a WC. V koupelně sprchový kout s masážními hlavicemi, rohová vana, dvě zrcadla, podlahové topení s časovačem, regulovatelné osvětlení (možno ovládat ovladačem na TV z vany). Nové litinové radiátory s možností odvzdušnění. V další fázi rekonstrukce položeny nové masivní plovoucí podlahy s tvrzeným povrchem odolným proti poškození v ložnici, obývacím a v dětském pokoji s přiznanou V-drážkou a realistickým vzhledem povrchu.
Propojení obývacího pokoje s kuchyní realizováno vybouráním dveří a zvětšením stavebního otvoru o délce 2,5 m. Renovovány všechny dveře i obložky, nadstandartní sklo, masivní kliky.
Vytápění bytu je centrální, stejně tak i ohřev vody. Celková podlahová plocha bytu 80 m2, včetně příslušenství (prostorná lodžie). K bytu náleží sklep o velikosti 2,5 m2, zabezpečená společná kolárna a sušárna, dále druhá lodžie společná pro tři bytové jednotky v mezipatře. Orientace bytu je na západ a východ. Z obývacího pokoje a kuchyně krásný výhled na kostel, centrum města a zámek.
Dispozice bytu:
Předsíň (12 m2) - PVC, vestavěné úložné prostory
Koupelna (6 m2) - rohová vana, sprchový kout s masážními tryskami, regulace světel (možno ovládat ovladačem na TV z vany) podlahové topenís časovačem, místo na pračku, přívod vody a odpad zabudován ve zdi, dvě kříňky na míru, nové dispoziční uspořádání
Kuchyně (9,4 m2) - kuchyňská linka s vestvěnými spotřebiči, nové bytové jádro, nová elektroinstalace, nové dispoziční uspořádání
Obývací pokoj (25,4 m2) - plovoucí podlaha (povrch: nature touch, v-groove, 35 let záruka, 10 mm silná deska, masivní zámky, odolná proti běžnému poškrábání), orientace na západ, přítup na lodžii
Ložnice (12,8 m2) - plovoucí podlaha, orientace na západ, přístup na lodžii
Dětský pokoj (9 m2) - plovoucí podlaha, orientace na západ
WC (1 m2) - závěsné WC, umyvadlo, úložný prostor, požární zabezpečení soupaček
Lodžie (4,4 m2) - přístupná z ložnice, orientace na západ
Sklep (2,5 m2)

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím