Pronájem bytu 1+1 v blízkosti centra Boskovic | Tajovský reality
Pronajato

Pronájem bytu 1+1 v blízkosti centra Boskovic

Boskovice
Pronajato
67614AlS Evidenční číslo
1+1 Dispozice
32m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Pronájem
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
1+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Boskovice
Evidenční číslo:
67614AlS
Cena:
4 000 Kč / měs

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Jedná se o pronájem bytu 1+1 po modernizaci v blízkosti centra města Boskovice. Velikost bytu je 32 m2. Byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží zděného bytového domu. Byt je po modernizaci, která zahrnovala montáž plastových oken, výměnu stávajících podlah, kde v pokoji byl položen nový koberec, v chodbě a kuchyni bylo položeno PVC. Součástí bytu je kuchyňská linka s kombinovaným plynovým sporákem. Vytápění bytu je z centrální domovní kotelny, ohřev teplé vody je elektrickým bojlerem. Byt má svůj vodoměr a elektroměr. Je možné se připojit na internet. V bytě je telefonní přípojka. Nájem činí 4.000,- Kč/měsíc + inkaso cca 1.000 Kč/měsíc.
Dispozice:
Předsíň – PVC, vestavěná skříň,
Kuchyň – PVC, kuchyňská linka, plynový sporák,
Pokoj 1 – koberec, telefonní přípojka,
Koupelna – dlažba, elektrický bojler, obsahuje vanu, umyvadlo,
WC - obsahuje WC s nádržkou,
Sklep
Město Boskovice tvoří správní centrum (úřady, školy, školky…) severní poloviny okresu Blansko. Nabízí možnosti kulturního, sportovního či turistického vyžití. Je dostupné autobusem i vlakem a je vzdáleno 35 km od krajského města Brno a 20 km od města Blansko.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím