Prodej

Řadový rodinný dům v těsné blízkosti Brna

Česká
161321JaK Evidenční číslo
1+1 Dispozice
166m2 Užitná plocha
1026m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
1+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Česká
Evidenční číslo:
161321JaK
Cena poznámka:
Info o ceně v RK

Podrobné informace

Chcete bydlet v těsné blízkosti města Brna? Modernizovat exteriér i interiér dle vlastních představ? Pokud ano, nabízíme vám ke koupi řadový rodinný dům v obci Česká (okres Brno venkov) v Jihomoravském kraji.
Částečně podsklepený dům s dispozicí 1+1, verandou a zahradním domkem se nachází v původním stavu s drobnými úpravami, které proběhly v roce 2002. Nyní je vyklizen a připraven k rekonstrukci. Díky prostorné půdě se nabízí možnost rozšíření o půdní vestavbu.
Dům je připojen na všechny inženýrské sítě, tedy: veřejný vodovod, veřejnou kanalizaci, zemní plyn i elektřinu. Na pozemku se nachází také vlastní studna.
Za domem se nachází rovinatý pozemek obdélníkového tvaru s celkovou výměrou 1026 m2. Celková užitná plocha domu včetně příslušenství činí 166 m2.

Dispozice domu je následující: vstupní chodba (12,7 m2), kuchyně (15,6 m2), obytný pokoj (22,7 m2), koupelna s WC (5,5 m2), dřevěná veranda (5,2 m2) pro vstup na částečně uzavřený dvůr, technická místnost (15 m2), sklep (12,9 m2), půda (57 m2), průchod (13 m2) z ulice na dvůr a zahradní domek (7 m2). PENB: G.

Obec Česká se nachází severně od města Brna. Společně s Ivanovicemi navazují na Brno a tvoří tak satelit města. Obec má výborné dopravní spojení a dostupnost do statutárního města i jeho centra, což představuje velkou výhodu a díky tomu je zajištěna veškerá občanská vybavenost. Jak na začátku Brna tak, i na stranu druhou v Kuřimi, kde najdete obchody, školy, školky, pošty, kulturní a sportovní centra (Sport areál Družstevní v Řečkovicích, plavecký bazén i zimní stadion v Kuřimi).
Díky tomu je obec Česká vhodná pro bydlení rodin s dětmi, kdy je možné díky dopravní obslužnosti zajistit rychlou dopravu jak do vzdělávacích center, tak na jakoukoliv volnočasovou aktivitu.
Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím