Rodinný dům v klidné části | Tajovský reality
Prodej

Rodinný dům v klidné části

Rájec-Jestřebí
4 815 000 Kč
171722JaK Evidenční číslo
1+kk Dispozice
71,7m2 Užitná plocha
223m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
1+kk
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Rájec-Jestřebí
Evidenční číslo:
171722JaK
Cena:
4 815 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Nabízíme vám ke koupi koncový řadový rodinný dům ve městě Rájec - Jestřebí, městské části Jestřebí v klidné ulici Lesní, která, jak už z názvu vypovídá, vede přímo do přírody.
Jedná se o dům, který je aktuálně řešen jako prostorné 1+kk s šatnou, technickou místností, uzavřeným dvorkem, sklepem a kůlnou. Jeho užitná plocha je 71,7 m2. Dříve byl uzpůsoben jako 2+kk.
I dnes se nabízí možnost půdní vestavby a tím rozšíření o jeden velký, případně dva menší obytné pokoje.
V rámci rekonstrukcí byla na půdu vyvedena i voda a odpad, je tedy možné v podkroví zřídit i koupelnu s WC, případně samostatné WC.
Rekonstrukce vnitřní části domu zahrnovala: nové podlahy (dřevo, dlažba), elektřinu v mědi, topení s elektrokotlem a elektrickým bojlerem, vodu v plastu, vnitřní omítky (hliněné a vápenné), kuchyňskou linku, vnitřní dveře s obložkami, renovace dřevěných dvojitých oken (tmelení, nátěr), částečnou izolaci domu, venkovní izolace, komín a kamna.
Dům se nachází na rovinatém pozemku s výměrou 223 m2 a je napojen na všechny inženýrské sítě, tedy veřejný vodovod, elektřina, veřejná kanalizace i zemní plyn (aktuálně je demontován plynoměr).
Vytápění domu je zajištěno kamny na tuhá paliva a elektrokotlem, ohřev teplé vody elektrickým bojlerem. PENB: G.
Dispozice domu je následující: vstupní chodba (5,9 m2), šatna (2,6 m2), koupelna (11 m2), obytný pokoj s kuchyní (38,6 m2), technická místnost (4 m2), sklep (9,6 m2), uzavřený dvorek (25 m2), kůlna (30 m2).
Výhodou této nemovitosti je její poloha, provedené rekonstrukce v předchozích letech, uzavřený dvorek, sklep, dopravní dostupnost díky vlakovému i autobusovému nádraží. Ve městě Rájec - Jestřebí je zajištěna veškerá občanská vybavenost včetně školek, škol, gymnázia, sportovního i kulturního vyžití, obchodů, pošty, lékárny.

Město Rájec - Jestřebí se nachází v okrese Blansko v Jihomoravském kraji, 5 km severně od Blanska na řece Svitavě a na železniční trati spojující Brno, Blansko a Českou Třebovou. Žije zde přibližně 3700 obyvatel. Je označována jako Severní brána Moravského krasu.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím