Pěkný rodinný dům 3+1 po modernizaci v obci Podolí u Letovic | Tajovský reality
Prodáno

Pěkný rodinný dům 3+1 po modernizaci v obci Podolí u Letovic

Letovice
Prodáno
87016RoV Evidenční číslo
3+1 Dispozice
71,3m2 Užitná plocha
262m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
3+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Letovice
Evidenční číslo:
87016RoV
Cena:
450 000 Kč

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Jedná se o řadový krajní rodinný dům o dispozici 3+1, umístění v klidné části obce. Na domě před 15 lety proběhla rekonstrukce: částečně nové omítky, nové rozvody vody, odpadů, nový bojler, darling, nové rozvody elektřiny, nová koupelna + WC, podlahy. Vytápění domu je pomocí el. přímotopů + příprava na krbová kamna v obývacím pokoji. Ohřev vody zajišťuje el. bojler. Napojení na elektřinu 220/380V, vlastní studnu, septik. HUP na zemní plyn vybudován ve fasádě, chybí pouze rozvod po domě. Veřejný vodovod před domem. Za rodinným domem se nachází dvorek umístěný v soukromí, na kterém se nachází krásný sklep a dále navazuje pozemek. Orientace domu je na východ, jih a západ. Podlahová plocha domu je 71,3 m2, včetně příslušenství. Pozemek je rovinatý, svažitý. Celková plocha pozemku je 262 m2. Energetická náročnost domu je třídy - G. Výhodou je provedená rekonstrukce, možnost rozšíření domu o vestavbu podkroví o cca 50 m2, stav umožňující ihned se nastěhovat, parkování před domem, blízkost autobusové zastávky, klidná lokalita, soudobé vnitřní vybavení, vzdálenost od města Boskovice a města Letovice.

Dispozice domu:
Vstupní zádveří – 7,2 m2, dlažba.
Kuchyně – 9,9 m2, PVC, kuch. linka, dřez.
Obývací pokoj – 19 m2, PVC, místo pro krbová kamna.
Pokoj – 8 m2, PVC.
Koupelna – 4 m2, dlažba, ker. Obklady, vana, umyvadlo, místo na pračku.
WC – 1,1 m2, dlažba, ker. obklady, WC s nádržkou.
Pokoj – 8,1 m2, PVC.
Technická místnost – 4m2, el. bojler, darling.
Venkovní sklep – 8 m2.
Dvorek – 20 m2.

Podolí je částí města Letovice a nachází se 45 km od města Brno, 5 km od města Letovice a 7 km od města Boskovice, které tvoří správní centrum (úřady, školy, školky…) severní poloviny okresu Blansko.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím