Prodej

Rodinný dům v klidném městečku

Veverská Bítýška
7 490 000 Kč
163921KaB Evidenční číslo
3+1 Dispozice
116,8m2 Užitná plocha
363m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
3+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Veverská Bítýška
Evidenční číslo:
163921KaB
Cena:
7 490 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi řadový koncový dům v okrajové části města Veverská Bítýška s celkovou plochou pozemku 363 m². Celková užitná plocha domu činí 116,8 m² s dispozicí 3+1 a orientací na jižní stranu. Přízemní cihlový dům se sedlovou střechou je v původním stavu a určený k celkové rekonstrukci. Rozlehlý půdní prostor nabízí možnost podkrovní vestavby. ​​Díky výškovému rozdílu od přilehlé cesty a výhledu do protější zeleně je pro jeho vlastníky zajištěno naprosté soukromí. K domu náleží předzahrádka, zděná kůlna (10 m²), sklep (6,2 m²) se vstupem ze dvora, menší stodola a dvůr s navazující zahradou orientovanou na severovýchodní stranu. 
Dispozice domu je následující: z prostorné vstupní chodby (12,3 m²) lze vstoupit po levé straně do obytné části domu nebo na konci chodby do chodby (7,4 m²) se samostatným WC (1,5 m²) a vchodem do dvora. V obytné části domu najdeme tři prostorné průchozí pokoje (11 m², 21 m², 24 m²) a kuchyň (13 m²), na kterou navazuje komora (6,7 m²) s koupelnou (3,7 m²).
Nemovitost je napojena na následující inženýrské sítě: elektřina 220 V + 380 V, plyn (v současnosti odpojeno), veřejný vodovod, kanalizace řešena jímkou s možností napojení na veřejnou kanalizaci - přípojka v předzahrádce. Energetická náročnost budovy - třída G.
Město Veverská Bítýška leží na soutoku řeky Svratky a Bílého potoka, 25 kilometrů severozápadně od města Brna. Toto malé klidné městečko se stalo pro své malebné okolí a výhodnou polohu u Brněnské přehrady rekreačním centrem kraje. Vychází odtud několik značených turistických cest a najdeme zde rovněž konečnou zastávku výletních lodí. Nedaleko se nachází hrad Veveří. Směrem k západu se od Veverské Bítýšky táhne přírodní park Bílý potok. Ten kromě nezapomenutelných pěších či cyklistických výletů nabízí nepoškozenou přírodu s mnoha vzácnými rostlinnými a živočišnými druhy. Oproti mnoha jiným obcím má Veverská Bítýška poměrně kvalitní spojení s okolními městy prostřednictvím bohaté sítě autobusových linek MHD. Díky tomu lze snadno dojíždět do zaměstnání, za vzděláním či za kulturou. Základní vzdělání pro děti z Veverské Bítýšky a okolních vesnic zajišťuje místní základní škola. O jejich kulturní rozvoj se stará velmi kvalitní základní umělecká škola, jejíž žáci pravidelně získávají ocenění na celostátních uměleckých soutěžích. 
Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím