Prodej

Prodej hrubé stavby rodinného domu a bytu s dispozicí 3+1

Zbýšov
5 900 000 Kč
134919JaK Evidenční číslo
3+kk Dispozice
426m2 Užitná plocha
619m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
3+kk
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Zbýšov
Evidenční číslo:
134919JaK
Cena:
5 900 000 Kč

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Jedná se o prodej hrubé stavby rodinného domu a zároveň bytu s dispozicí 3+1 ve městě Zbýšov okres Brno venkov.
Byt s dispozicí 3+1 je v původním, udržovaném stavu připojen na všechny inženýrské sítě, tedy: zemní plyn, elektřinu,veřejný vodovod a veřejnou kanalizaci. Celková užitná plocha bytu je 102 m2.
Dispozice bytu je následující: vstupní chodba, schodiště, veranda, chodba s přístupem do všech třech obytných místností, kuchyně a koupelny s WC.
Součástí prodeje je také hrubá stavby rodinného domu s garáží, prostornou terasou s orientací na jih, zahradním altánem a prostory v přízemí, které mohou sloužit ke komerčním účelům. Jeden z nich je aktuálně využíván jako hrnčířská dílna, druhý je připraven jako prostor pro menší kavárnu. Dům je částečně podsklepen.
Celková výměra pozemku je 619 m2.
Dispozice hrubé stavby je následující: v přízemí se nachází 2 prostorné komerční prostory o celkové výměře 115 m2, terasa 60 m2 navazující na rovinatou zahradu. 2. NP je navrženo jako 3+KK, tedy prostorný obývací pokoj s kuchyní 55 m2, technická místnost, spíž, další 2 obytné pokoje, vstupní hala a koupelna s WC. PENB: G

Výhodou domu je možnost dokončení dle vlastních představ. Možnost využití komerčních prostor v přízemí, rovinatý pozemek, garáž, sklep, prostorná terasa i balkon s výhledem. Kombinace bytu s dispozicí 3+1, který je připraven k bydlení. Možnost bydlení v bytě při dokončení stavby rodinného domu a následném pronájmu bytu.


Dispozice:
Byt 3+1
Vstupní chodba (3,5 m2) - podlaha beton + PVC
Schodiště (9 m2)
Veranda (9 m2)
Chodba (12,5 m2) - vstup do jednotlivých pokojů, kuchyně, koupelny s WC
Pokoj č. 1 (18 m2) - balkon, orientace na jih
Šatna (4 m2)
Kuchyně (11 m2) - kuchyňská linka
Pokoj č. 2 (21 m2) - podlaha beton + PVC, orientace na jih
Pokoj č. 3 (14 m2) - podlaha beton + PVC

Hrubá stavba RD
přízemí
Komerční prostor č. 1 (55 m2) - aktuálně slouží jako dílna
Komerční prostor č. 2 (60 m2)
Sklep (31 m2)
Terasa (60 m2)

2.NP (dle plánu)
Vstupní hala (11,5 m2)
Pokoj č. 1 (14,5 m2)
Koupelna s WC (11,5 m2)
Pokoj č. 2 (14,5 m2)
Šatna (5 m2)
Spíž (2,5 m2)
Technická místnost (3,5 m2)
Kuchyně (30 m2)
Pokoj č. 3 (25 m2)

Zbýšov je město v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. Nachází se jihozápadně od Brna v Boskovické brázdě, v katastrálním území Zbýšov u Oslavan.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím