Prodej

Prodej rodinného domu v Ostrově u Macochy

Ostrov u Macochy
1 300 000 Kč
124419PeS Evidenční číslo
4+1 Dispozice
112m2 Užitná plocha
791m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
4+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Ostrov u Macochy
Evidenční číslo:
124419PeS
Cena:
1 300 000 Kč

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Jedná se o prodej domu rodinného domu v obci Ostrov u Macochy. Dům je dispozičně řešený jako 4+1. Dům je v původním stavu, ale dá se v něm bydlet nebo si dle vlastních představ zrekonstruovat. Součástí je i zahrada s kůlnou a k domu také náleží dva sklepy. Rodinný dům se nachází v chráněné krajinné oblasti Moravského krasu. V okolí se nachází spousta turistických tras. Dům je napojen na elektřinu, plyn a obecní kanalizaci. Je vhodný k trvalému bydlení, nebo lze využít i na víkendové pobyty. Celková plocha pozemku je 791m², z toho zastavěná plocha je 147m².
PENB - G

Dispozice:
Chodba (3,8 m²)
Kuchyň (13,8 m²) - jsou zde umístěny kamna na tuhá paliva.
Pokoj 1 (15,2 m²) - využíván jako obývací pokoj.
Pokoj 2 (12,8 m²)
Pokoj 3 (17,5 m²) - využíván jako ložnice.
Pokoj 4 - je umístěn ve vedlejší přístavbě
Koupelna (5,7 m²)- je zde umístěna vana, ohřev vody se zajišťují kamna na tuhá paliva.
WC.
Kůlna.
Sklep 2x.

Ostrov u Macochy se nachází v Moravském krasu, který je turisticky vyhledávaným místem. Leží 13km od okresního města Blansko. Je plně občansky i kulturně vybavený (obchod, restaurace, mateřská a základní škola, lékař, kino, kostel, knihovna, sportovní zařízení,...)

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím