Prodej

Rodinný dům ve Strážnici

Strážnice
1 550 000 Kč
127519SaP Evidenční číslo
4+1 Dispozice
130m2 Užitná plocha
399m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
4+1
Energetická náročnost budovy:
F - Velmi nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Strážnice
Evidenční číslo:
127519SaP
Cena:
1 550 000 Kč

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Jedná se o prodej řadového rodinného domu 4+1 ve městě Strážnice. Dům je částečně podsklepen a je připojen na elektřinu, vodu, zemní plyn a veřejnou kanalizaci. Vytápění je ústřední na zemní plyn, lze také využít kamna v obývacím pokoji. Dům má také prostornou půdu. Možnost parkování v průjezdu domu. Na zahradě se nachází studna, vybudované posezení s venkovním grilem a kůlna. Do domu se vchází přes zádveří, na které navazuje chodba a z chodby samostatné WC. Dále se dostaneme do kuchyně, koupelny a pokoje. Na druhé straně domu se nachází obývací pokoj a ložnice. Z části proběhla výměna střešní krytiny. V roce 2019 proběhl nátěr fasády.
Užitná plocha domu je 130 m2 a celková plocha pozemku je 399 m2.
PENB-F.

Výhodou této nemovitosti je udržovaná zahrada a dvůr, který poskytuje dostatek soukromí. Zhruba 200m od domu je autobusová zastávka a obchod.
Město Strážnice leží 15 km severovýchodně od Hodonína. Ve městě je veškerá občanská vybavenost - školka, základní škola, střední školy a městský úřad. Je zde i dobrá dostupnost služeb.Dispozice domu:
zádveří (6 m2) podlaha dlažba
kuchyně (12.5 m2) podlaha dlažba
pokoj č.1 (12 m2 ) plovoucí podlaha
pokoj č.2 (19 m2) podlaha dlažba
obývací pokoj (13 m2) podlaha dlažba
ložnice (13,5m2) plovoucí podlaha
WC (2 m2) podlaha dlažba
koupelna (5 m2) podlaha dlažba

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím