Prodej

Dům v žádané lokalitě blízko přírody

Lysice
6 960 000 Kč
160721DeS Evidenční číslo
6+2 Dispozice
221m2 Užitná plocha
366m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
6+2
Energetická náročnost budovy:
F - Velmi nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Lysice
Evidenční číslo:
160721DeS
Cena:
6 960 000 Kč

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi řadový rodinný dům s dispozicí 6+2, který se nachází na okraji městysu Lysice v blízkosti přírody, základní školy a fotbalového hřiště, kde se také konají společenské akce. Dům se nachází v severní části městysu v zástavbě řadových domů při ulici Oulehla v Lysicích.  Jedná se o rodinný dům s celkem třemi nadzemními podlažími. Celková podlahová plocha domu činí 221 m2 včetně terasy a lodžie. Výhled z lodžie je orientován severozápadně, s výhledem na Lysice a do přírody, aniž by se dívalo do oken jiných domů a z terasy je výhled orientován na východ do zahrady, okolní přírodu a částečně na fotbalové hřiště. V domě byla provedena rekonstrukce v roce 2009, kdy se realizovala výměna oken za plastová a provedlo se zateplení domu s novou fasádou. V roce 2019 se zrealizovala nová krytina střechy. Energetická náročnost budovy - třída F.
Dispozice domu jsou následující: za vstupními dveřmi v 1. NP se nachází předsíň (4,3 m2), ze které vcházíme do chodby se schodištěm, vedoucího až do 3. NP. Po levé straně od předsíně vcházíme do malé chodby (2 m2), ve které je výklenek na plynový kotel (1,7 m2), nalevo od výklenku pak vejdeme do 1.dílny (7,5 m2) a napravo se dostáváme do modrého pokoje (10,8 m2) s kotlem na tuhá paliva až do kuchyně (11,7 m2) s kuchyňskou linkou a výhledem do zahrady. Dále z kuchyně vcházíme do 2. dílny (22 m2), ze které je možno vyjít na zahradu a k letnímu posezení s pergolou (8,2 m2), kuchyně je také průchozí do garáže (16 m2), kde je i WC s umyvadlem (1,1 m2). Z dříve zmíněného schodiště v chodbě za předsíní jdeme nahoru do 2. NP, kde se po levé straně nachází WC (1,8 m2), hned vedle WC vejdeme do koupelny (4,8 m2) s vanou a umyvadlem. Dále pak vcházíme do kuchyně (9,8 m2), ta je propojena se spižírnou (2,5 m2), z kuchyně se pak dostaneme do jídelní a obývací části (36,8 m2), která je průchozí na terasu (15,6 m2) s výhledem do zahrady. Ve 3. NP zleva vejdeme do 1. místnosti (8,7 m2), na pravo od ní je pak koupelna (1,8 m2) se sprchovým koutem, WC a umyvadlem a dále pak kuchyně (10,4 m2), která je průchozí až do 2. místnosti (16,5 m2) s lodžií (7 m2). Napravo od schodiště se nachází 3. místnost (12,8 m2). Mimo dům se pak nachází podsklepený (12,2 m2) zahradní domek (10,7 m2) s úložným prostorem na zahradní vybavení. Dům je možno vytápět plynovým kotlem, kotlem na tuhá paliva a krbem v 2. NP. Vzhledem k dispozicím pater rodinný dům potenciál k rozdělení na dvě samostatné bytové jednotky. Městys Lysice je občansky vybaven mateřskou a základní školou, Zámkem Lysice, poštou, spořitelnou, lékárnou, nákupním a zdravotním střediskem, úřadem, kluzištěm, knihovnou, koupalištěm a letním kinem. Aktuální počet obyvatel se pohybuje kolem 1.880 lidí. Lysice jsou vzdáleny 32 km od města Brno a 15 km od města Blansko. Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím