Prodej

Prostorný rodinný dům 6+kk po rekonstrukci

Cetkovice
5 685 000 Kč
145820LeD Evidenční číslo
6+kk Dispozice
250m2 Užitná plocha
750m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
6+kk
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Cetkovice
Evidenční číslo:
145820LeD
Cena:
5 685 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Jedná se prodej prostorného rodinného domu po rekonstrukci v obci Cetkovice. Dispozice domu je 6+kk s technickým zázemím, dílnou a garáží. Dům je ideální pro rodinu, je zde i možnost rozdělení na dvě bytové jednotky a nebo skloubení bydlení a podnikání (dílna, stolárna apod.). Dům prošel zásadní rekonstrukcí v letech 2008 a 2015, kdy v byly zachovány pouze obvodové zdi a bylo přistavěno patro domu, vybudována prostorná dílna (dostatečná výška pro manipulaci s vysokozdvižným vozíkem), garáž, kompletně nová střecha, veškeré rozvody (voda, elektřina, topení, odpady), okna jsou dřevěná Eurookna. Dům je zateplený, chybí pouze finální nátěr fasády. Celý dům je vybaven kvalitními materiály a nábytkem vyráběným na zakázku, který je možné po domluvě v domě ponechat. K domu náleží uzavřený dvůr s posezením, zajištující naprosté soukromí a na dvůr navazuje zahrada.
Dům je napojen na obecní vodovod, elektřinu, plyn a odpady jsou svedeny do obecní kanalizace. Vytápění domu je řešeno kotlem na peletky s automatickým podavačem. Díky tomu jsou zde nízké měsíční náklady na provoz domu. Ohřev vody je zajištěn elektrickým bojlerem. Užitná plocha domu je cca 250m2 + dílna, která má výměru 65m2, celková plocha pozemku je 750m2 a z toho zastavěná plocha je 210m2. Velkou předností tohoto domu je jeho stav, dispoziční uspořádání, uzavřený dvůr zajišťující naprosté soukromí, umístění v klidné části obce.
Dispozice:
1.nadzemní podlaží
Vstupní zádveří (3,12m2) - na podlaze je položena dlažba.
Hala se schodištěm (11,8m2) - je zde umístěno dřevěné schodiště do patra domu.
Pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou (52,9m2) - je zde umístěna velmi prostorná kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, jídelna a obývací pokoj. Na podlaze je položena dlažba a plovoucí podlaha s podlahovým vytápěním.
Koupelna s WC (5,14m2) je zde umístěna vana, umyvadlo a toaleta.
Dílna (64,7m2) - nyní je využívána jako letní kuchyně.
Garáž (18,92m2)
Kotelna (4,16m2) - je zde umístěn kotel na peletky s automatem.
2.nadzemní podlaží
Hala se schodištěm (19m2) - se vstupy do jednotlivých pokojů.
Pokoj 2 (11,57m2) - je využíván jako ložnice s šatnou (5,94m2).
Pokoj 3 (17,4m2) - je využíván jako dětský pokoj a je vybaven nábytkem na míru.
Pokoj 4 (16,95m2) - je využíván jako další dětský pokoj a je vybaven nábytkem na míru.
Pokoj 5 (43,8m2) - je využíván jako pracovna se studovnou.
Pokoj 6 (24,29) - je využíván jako dětský pokoj a je zde vstup na terasu (9,2m2) ze které je možně sejít do zahrady.
Technická místnost (3,71m2) - je zde umístěna pračka, sušička a je z ní vstup na terasu (4,93m2).
Koupelna (4,5m2) - je zde umístěn sprchový kout, dvě umyvadla.
WC (1,61)
WC (4,96m2)
Obec Cetkovice má veškerou občanskou vybavenost – školka, škola, obchod, restaurace, hřiště. Z obce je přímé autobusové spojení do Brna. Cetkovice leží ve vzdálenosti 5 km od města Velké Opatovice, 50 km od města Brno a 12 km od města Boskovice, které tvoří správní centrum severní poloviny okresu Blansko. PENB - G.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím