Prodej

Rodinný dům v klidné obci

Letovice
3 000 000 Kč
178222KaB Evidenční číslo
3+1 Dispozice
113,7m2 Užitná plocha
1106m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
3+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Letovice
Evidenční číslo:
178222KaB
Cena:
3 000 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi samostatně stojící rodinný dům ve středu obce Kochov. Nemovitost je vhodná k modernizaci a může výborně sloužit jak k trvalému bydlení tak k rekreačním účelům. Celková plocha pozemku činí 1.106 m², včetně dvou rozdělených zahrad. Jedna zahrada (70 m²) se nachází hned za domem, ideální k pěstování bylinek.  Druhou zahradu (594 m²) najdeme zhruba 500 m od domu, je dobře přístupná z místní komunikace a je v současnosti využívána jako ovocný sad. Součástí nemovitosti je také vydlážděný dvůr s chlévy a s přístřešky na skladování dřeva, sklep (15,96 m²) a garáž (20,40 m²). Rodinný dům je dispozičně řešený jako 2+1 a jeho celková užitná plocha činí 113,72 m² (včetně garáže a sklepa).

Napojení na inženýrské sítě: elektřina, vodovod, dešťová kanalizace, splašková kanalizace do septiku. Vytápění domu zajišťují elektrické akumulační kamna a původní kachlová kamna v kuchyni. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler umístěný v koupelně. Energetická náročnost budovy: třída G.

Dispoziční řešení domu: hlavním vchodem se dostaneme do vstupní chodby (7,29 m²). Z té se po levé straně dostaneme do ložnice (17,91 m²) a do komory (9,19 m²). Na konci chodby najdeme vstup do dvora a samostatné WC (0,84 m²). Po pravé straně chodby vcházíme do průchozí kuchyně (19,43 m²), ze které se dále dostaneme do obývacího pokoje (19,70 m²) a koupelny (3,00 m²).

Kochov je vesnice, část města Letovice v okrese Blansko. Nachází se asi 3,5 km na severovýchod od Letovic a trvale zde žije 117 obyvatel. Město Letovice se nachází cca 42 km od statutárního města Brna a 12 km od města Boskovice. Samotné Letovice nabízejí obchody, základní školu, mateřskou školku, kulturní a sportovní vyžití, poštu, restaurace a další občanskou vybavenost. Město Letovice je dostupné jak vlakem, tak i autobusem.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti