Bydlení na klidném místě s velkým pozemkem v obci Vavřinec | Tajovský reality
Prodáno

Bydlení na klidném místě s velkým pozemkem v obci Vavřinec

Vavřinec
Prodáno
87616JaK Evidenční číslo
3+1 Dispozice
71m2 Užitná plocha
4700m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
3+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Vavřinec
Evidenční číslo:
87616JaK
Cena:
2 055 000 Kč

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Jedná se o samostatně stojící dům v původním stavu orientovaný na jihovýchod. K dispozici jsou celkem 3 pokoje a kuchyně s působivými kachlovými kamny, menší dílna a dřevník. Jeden z pokojů se nachází v přístavbě, zbudované kolem roku 1960. Stavení je z cihel a stojí na kamenném základu, je částečně podsklepeno, připojeno na elektřinu, vodu a plyn. Topení je lokální plynové pro dvě obytné místnosti. V dalším pokoji kamny na tuhá paliva. Suché WC. K domu náleží také samostatně stojící velká garáž s kůlnou, ta může být využita např. jako zahradní domek. Nemovitost se nachází na rozlehlém, rovinatém pozemku orientovaném severozápadně. Vzhledem k poloze je zde dostatek slunce po celý den.
Na pozemku o výměře 4700 m2 je plno vzrostlých ovocných stromů: hrušky, kadlátky, ringle, jabloně i višně. Tento pozemek může být využitý jako stavební, sítě jsou na hranici pozemku. Dům poskytuje možnosti širokého využití. Je vhodný k rekonstrukci a následně k trvalému bydlení s možností hospodaření, k rekreaci čí budoucí stavbě na velkém pozemku. Velkou předností domu je dobrá orientace, klidné místo a především pěkná zahrada se vzrostlými ovocnými stromy. Dispoziční uspořádání je následující: chodba, kuchyně, 3x obytný pokoj, suché WC. Dále navazuje dílna a dřevník. Za domem prostorná garáž a kůlna. Celková plocha pozemku je 4.700 m2, obytná plocha domu je 71 m2. Energetická náročnost G.
Obec Vavřinec leží 40 km severně od Brna a 10 km od Blanska v Jihomoravském kraji. Z hlediska dostupnosti a občanské vybavenosti je obec vázana na Boskovice a Blansko. Vavřinec je vyhledávaným turistickým cílem v oblasti Moravský kras.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím