Prodej

Rodinný dům na polosamotě u lesa

Chrastavec
2 600 000 Kč
161021KaB Evidenční číslo
3+1 Dispozice
80m2 Užitná plocha
622m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
3+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Chrastavec
Evidenční číslo:
161021KaB
Cena:
2 600 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Jedná se o prodej samostatně stojícího rodinného domu s celkovou plochou pozemku 622 m² a dispozicí 3+1. Nemovitost se nachází na polosamotě pod lesem v obci Půlpecen (okres Svitavy) v těsné blízkosti řeky Svitavy. Dům se nachází stranou od místní zástavby a jeho příjezdová cesta je se zákazem vjezdu pouze na povolení dopravní obsluze. K domu přináleží stodola (15 m²), zastřešený uzavřený dvorek (25 m²) a taktéž kamenný sklep (9,3 m²). V roce 2020 byla zrekonstruována fasáda domu a byly provedeny udržovací práce. Dům je vhodný jak pro rodinné bydlení, tak k rekreaci. Jeho orientace směřuje na východní stranu.

Dispozice domu jsou následující: za vstupními dveřmi se nachází chodba (9,7 m²) se vstupem do kamenného sklepa (9,3 m²). Po pravé straně chodby se nachází samostatné WC (1 m²), vedle koupelna (10 m²) s vanou, umyvadlem a bojlerem na ohřev teplé vody. Na konci chodby vstupujeme do předsíně (6,5 m²) s přístupem do pokoje (7,2 m²), zastřešeného dvorku (25 m²) a do zatravněné zahrady (464 m²). Po levé straně chodby se nachází kuchyně (10,5 m²) s kamny na tuhá paliva a plynovým sporákem. Z kuchyně postupujeme dále do prostorného obývacího pokoje (21 m²) a do pokoje (9,6 m²) navazujícího na průchozí komoru, ze které se dostaneme do stodoly.

Dům je připojen na následující inženýrské sítě: veřejný vodovod, elektřina. Plyn na hranici pozemku. Vytápění domu je řešeno kamny na tuhá paliva a přímotopy. PENB: G.

Výhodu domu tvoří celkově sympatický vzhled, udržovaný stav a velmi hezké prostředí v přírodě. Obec Půlpecen je místní částí obce Chrastavec. Leží v hlubokém, malebném a turisticky zajímavém údolí. První historické zmínky obce sahají až do 13. století. Obě části obce spojuje les Rohles, který je vymezen jako regionální biocentrum. Nachází se zde kulturní dům Hudálna, prodejna potravin, kadeřnictví a holičství. Obec Půlpecen se nachází 52 km severně od Brna, 17 km od Svitav, 25 km od Poličky a jen 4 km od města Březová nad Svitavou, které je plně občansky vybaveno a najdeme zde mimo jiné i přírodní koupaliště, lanový park, lesní cyklistický trail, skatepark a rozhlednu Járy Cimrmana.
Prodávající si vyhrazuje právo na výběr kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím