Prodej

Dva apartmánové domy 3+kk ve vyhledávané lokalitě

Velké Losiny
195423JaT Evidenční číslo
3+kk Dispozice
158,6m2 Užitná plocha
598m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
3+kk
Energetická náročnost budovy:
C - Úsporná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Velké Losiny
Evidenční číslo:
195423JaT

Podrobné informace

Milovníkům zimních sportů, ale nejen jim, nabízíme ke koupi dva apartmánové domy možné využívat jak pro svoje účely, tak nabízet ke krátkodobému pronájmu, či kombinace obojího.
Domy jsou samostatné, nacházejí se v centru Velkých Losin nedaleko historické budovy papírny, přesto v klidné lokalitě slepé ulice. Přímo před domky teče říčka, která dokresluje malebnost přírody. Nedaleko vede cyklostezka, z níž se dá vyrážet na výlety.
Každý dům nabízí parkovací stání pro 2 automobily. Možnost dalšího parkování je před domem. Pozemek je oplocený a má výměru 598 m2.
Vystavěné jsou z Ytongu, kompletně zateplené a obložené dřevem sibiřského modřínu. Ten je vysoce odolný a pro svoje vynikající vlastnosti odolat vnějším vlivům velmi ceněný, používaný zejména v horských oblastech. Teplotní stabilitu doplňuje osazení plastovými okny s trojsklem. Energetická náročnost (PENB) = C.
Ohřev vody je zajištěn el. bojlerem, vytápění je zajištěno podlahovým elektrickým topením s možností regulace teploty v každé místnosti zvlášť. Objekty nabízí 2 koupelny (ve spodním podlaží je k dispozici sprcha, v horním podlaží pak vana), takže poskytují dokonalý komfort i pro vícečetnou rodinu. K vybavení náleží pračka a sušička, takže není problém i dlouhodobý pobyt, aniž byste ztratili svoje zázemí. V domech je příprava na klimatizace.
Velkou předností koupě je i fakt, že v lokalitě je obtížné povolit další novou výstavbu. Tudíž máte neopakovatelnou příležitost pořídit si tyto stavby vynikající moderním, neotřelým designem, který každého zaujme.
Dispozice domů je následující: vstupními dveřmi se dostaneme do zádveří (2,90 m2), kde po levé straně vejdeme do koupelny se sprchou a WC (4,23 m2). Naproti vstupním dveřím se nachází vchod do obytné místnosti s kuchyňským koutem (25,81 m2). Součástí je kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči. Z obytné místnosti je vstup na zčásti krytou terasu. Pod schodištěm se nachází komora (2,18 m2). Po pravé straně zádveří vede dřevěné schodiště do podkroví, kde se chodbou (4,29 m2) dostaneme do hlavní koupelny s vanou a WC (3,68 m2) a dvou ložnic (2 x 12,21 m2) disponující 8 lůžky. Dispozice druhého domu je zrcadlová. Užitná plocha jednoho domu je 79,30m2.
Kolaudace domů proběhla v únoru 2023. Prodej je realizován včetně vybavení.
Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti