Prodej

Rodinný dům na polosamotě s pozemkem o velikosti 4.181 m2

Jaroměřice
2 480 000 Kč
186623RoV Evidenční číslo
4+1 Dispozice
185m2 Užitná plocha
4181m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
4+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Jaroměřice
Evidenční číslo:
186623RoV
Cena:
2 480 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi!

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Nebaví Vás ruch měst, hluk civilizace? Souzníte spíše s krásami přírody, kterou se rádi obklopujete? V katastrálním území Jaroměřice nabízíme samostatně stojící rodinný dům na polosamotě. K domu přísluší nadstandardní pozemkové zázemí, které poskytuje dokonalou příležitost například i k chovu zvířat. Ať už tedy vlastníte třeba koně nebo máte prostě jen rádi dlouhé procházky, okolní zalesněná krajina k nim poskytuje spoustu prostoru.

Jedná se o přízemní dům o dispozici 4+1 s garáží a možností rozšíření o částečnou půdní vestavbu. Cca před 20 let byla v rámci rekonstrukce modernizovaná vnitřní část a střešní krytina včetně krovu. Nyní je dům určen ke kompletní rekonstrukci. V minulosti dům byl vytápění ústředním topením s kotlem na tuhá paliva. Ohřev vody zajišťoval el. bojler. Nyní je napojen na jímku a elektřinu. Zároveň je povolen a vypracován projekt na vrtanou studnu. PENB je třídy G. Celková plocha domu je cca 185 m2.

Pozemek je rovinatý a částečně oplocený. Je na něm vysazena různá kvalitní vzrostlá zeleň (jehličnany, keře, listnaté a ovocné stromy), což poskytuje dostatek soukromí od komunikace. Celková velikost pozemku je 4.181 m2.

Výhodou je možnost rekonstrukce domu podle vlastních představ, téměř bezbariérový rodinný dům, garáž v domě, téměř samota. Od centra Jaroměřic je vzdálen 1,5 km.

Dispozice: Hlavními dveřmi se dostaneme do chodby, ze které jsou přístupné následující místnosti: kuchyně, obývací pokoj, sklad, koupelna, WC, 3 pokoje - z toho 1 průchozí. Z chodby se také dostaneme do kotelny, ze které vedou dveře do dřevníku. Ten je přístupný také zvenku. Součástí domu je také garáž, která je přístupná jak vraty tak dveřmi.

Obec Jaroměřice ležící cca 4 km od Jevíčka na hranicích Pardubického a Jihomoravského kraje překvapí bohatým historickým odkazem, aktivním děním a krásnou přírodou Drahanské vrchoviny. Nachází se zde základní škola, mateřská škola, dvě fotbalové hřiště, sportovní hala, kluziště, tenisové kurty, letní koupaliště cca 1,5 km od obce, obchody, lékaři, služby, restaurace apod. Obec Jaroměřice je vzdálena cca 4 km od města Jevíčka, cca 19 km od města Boskovic, cca 29 km od okresního města Svitavy, cca 51 km od města Olomouc a cca 59 km od města Brno.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti