Prodej

Přízemní novostavba domu 4+kk v klidné lokalitě

Lhota Rapotina
177022RoV Evidenční číslo
4+kk Dispozice
130m2 Užitná plocha
663m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
4+kk
Energetická náročnost budovy:
B - Velmi úsporná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Lhota Rapotina
Evidenční číslo:
177022RoV
Cena poznámka:
Info v RK!

Podrobné informace

Jedná se o přízemní zděnou stavbu v nové lokalitě, v moderním, bezbariérovém provedení. V ceně této nemovitosti je také zohledněna nesporná výhoda, která se týká možnosti dokončení dle Vašich individuálních představ. Střecha je plochá, což obecně nebývá (především v menších obcích) povolováno. Dům je koncipován prakticky. Kromě již zmíněné bezbariérovosti disponuje šatnami a technickou místností, což majitelé ocení při ukládání provozních, či sezónních věcí. Je napojen na elektřinu, veřejný vodovod a veřejnou kanalizaci. Vytápění je podlahové, teplovodní s tepelným čerpadlem (vzduch/voda). Přidanou hodnotou, a to obzvlášť v dnešní době, je připravený komín s krbem, vyvedený v obývacím pokoji. Na zahradě je zabudovaná betonová retenční nádrž o objemu 9 m3. Orientace obytných místností je na severovýchod a jihozápad, dům tedy bude poskytovat dostatek slunce a světelného komfortu. Energetická náročnost domu je třídy B - velmi úsporná. Celková podlahová plocha domu činí 130,6 m2.

Nadstandardní provedení dokresluje příprava na elektronický zabezpečovací systém EZS, příprava pro rozvod klimatizace a venkovní elektrické žaluzie. Vchod na terasu je osazen posuvným HS portálem. Rozvody TV a internetu vedou do každého pokoje v domě. Ve stavebním povolení je schválená i garáž před domem, kterou je tedy možno postavit.

Pozemek je prosluněný a poskytuje nádherné výhledy na okolní kopce a zalesněnou krajinu. Západním směrem je mírně svažitý. V současnosti se část zahrady používá jako příjezdová komunikace, po dokončení domu ale už poskytne prostor pro realizaci Vaší fantazie. Celkový rozměr pozemku je 663 m2. Samotnou finální komunikaci vybuduje obec Lhota Rapotina do konce roku 2022.

Dispozice je následující: vstupními dveřmi vejdeme do zádveří (7,4, m2), kde se po levé straně nachází technická místnost (6,9 m2). Rovně pak do chodby (18,3 m2), z níž jsou vchody do ostatních místností - vlevo na samostatné WC (2,4 m2), rovně do 2 pokojů (oba 14 m2) a do koupelny (6,1 m2). Na konci chodby pak do ložnice (15,7 m2) a šatny (5,9 m2). Do ní vedou druhé dveře přímo z ložnice. Po pravé straně pak najdeme vchod do prostorově velkorysého obývacího pokoje s kuchyňským koutem (39,9 m2). Z něj je vstup na krytou část domu, která může sloužit jako terasa.

Více informací ohledně časového harmonogramu dokončení rodinného domu nebo na jeho technické specifikace je na dotaz u realitního makléře.

Přednosti pozemku je především dostupnost cca 3 km od města Boskovice, cca 13 km od města Blansko a cca 35 km od města Brna. Samotná obec Lhota Rapotina nabízí restaurace, hospodu, obchod, zahradnictví, obecní knihovnu a dětské hřiště. Úplnou nabídku služeb poskytují Boskovice.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti