Prodej

Prodej domu se slunnou zahradou

Nové Sady
2 500 000 Kč
123419DaV Evidenční číslo
5+1 Dispozice
148m2 Užitná plocha
1058m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
5+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Nové Sady
Evidenční číslo:
123419DaV
Cena:
2 500 000 Kč

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Jedná se o prodej samostatně stojícího rodinného domu s dispozicí 5+1 v obci Nové Sady. Cihlový dům je v původním stavu a jeho součástí je i zahrada s menší hospodářskou budovou. V prvním nadzemním podlaží se nachází vstupní chodba, dále tři pokoje s výhledem do ulice s orientací na severozápad. Další dva pokoje směřují výhledem do zahrady orientované na jihovýchod. Dům má samostatné WC, koupelnu a komoru. Je částečně podsklepený a napojený na všechny inženýrské sítě: elektřinu, veřejný vodovod, zemní plyn a veřejnou kanalizaci. Vytápění je ústřední na zemní plyn a kotlem na tuhá paliva.
K domu patří větší zahrada, která nabízí soukromí a na kterou po většinu dne svítí slunce. Protože součástí prodeje je i pozemek před domem, nabízí se možnost pohodlného parkování jak před domem, tak i za bránou.
Celková plocha pozemku je 1058 m2, podlahová plocha je 148 m2.
PENB - G.

Dispozice domu:
1. NP
Pokoj 1 (15,5 m2)
Pokoj 2 (17,3 m2)
Pokoj 3 (16,8 m2)
Pokoj 4 (14,6 m2)
Pokoj 5 (12,7 m2)
Vstupní předsíň (6,7 m2) – dlažba
Chodba (10,6 m2) – kotel na zemní plyn
WC (2,2 m2) – WC je s nádržkou, umyvadlo, na podlaze je dlažba
Koupelna (6,7) – vana, kotel na teplou vodu
Komora ( 3,9 m2)
Kuchyň (9,4 m2)

1.PP
Chodba se schodištěm (3,5 m2)
Sklep (17,4 m2)
Kotelna (10,7 m2)

Výhodou tohoto domu je umístění v klidné části obce a možnost rekonstrukce dle vlastních představ, slunečný pozemek, na zahradě vzrostlé stromy a záhony s možností pěstování zeleniny nebo květin, blízkost měst Tišnov a Velká Bíteš.

Obec Nové Sady se nachází v kraji Vysočina v okrese Žďár nad Sázavou. Nejbližší město – Velká Bíteš je vzdáleno 1 km. V okolí domu je prodejna smíšeného zboží, tenisový kurt a fotbalové hřiště, které poskytuje příjemné sportovní vyžití. Bohatá příroda v okolí obce nabízí krátké, ale i náročnější možnosti pro pěší turistiku a místní lesní stezka je vyhledávanou cykloturistickou trasou.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím