Prodej

Usedlost na okraji obce s rozsáhlými pozemky

Újezd u Boskovic
5 999 000 Kč
152120ViH Evidenční číslo
5+2 Dispozice
181m2 Užitná plocha
12209m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
5+2
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Újezd u Boskovic
Evidenční číslo:
152120ViH
Cena:
5 999 000 Kč
Cena poznámka:
Cena je konečná, neplatíte provizi

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Jedná se o prodej pěkné usedlosti v obci Újezd u Boskovic. Samostatně stojící usedlost čtvercového tvaru s uzavřeným dvorem se nachází na okraji obce. Celková užitná plocha domu činí 215 m2. Dům je v dobrém stavu vzhledem k pravidelné údržbě. V roce 2016 došlo k přelaťování střechy a zateplení stropů v obytné části. Dům je částečně podsklepený a je rozdělen na dvě bytové jednotky o dispozici 3+1 (západní křídlo) a 2+1 (východní křídlo).

V západním křídle se nachází hlavní obytná část o dispozici 3+1. V této části nalezneme dva dětské pokoje, obývací pokoj, kuchyň s jídelnou, koupelnu a záchod. Ve východním křídle je bytová jednotka o dispozici 2+1, kde se v 1.NP nachází pokoj, koupelna se záchodem a v podkroví je další pokoj a malá kuchyňka.

Dům je napojen na elektřinu a zemní plyn. Zdroj vody je z vlastní studny s čerpadlem a nabízí se možnost napojit na obecní vodovod, který je na hranici pozemku. Odpady jsou řešeny septikem s trativodem. Vytápění je zejména lokální plynové (WAV), dále je vytápění zajišťováno kamny na tuhá paliva či elektrickými přímotopy. Ohřev vody je zajišťovaný elektrickými boilery. PENB - G.

Orientace hlavních obytných místností je na jihozápad a na jihovýchod. Součástí usedlosti je také stodola (vhodná například pro chov koní) či garáž. Parkování je možné jak v garáži, tak v průjezdu do dvora nebo před domem.

Součástí prodeje jsou i rozsáhlé pozemky o celkové výměře 12.209 m2. Pozemek je zčásti zalesněn a je vhodný pro chov zvířat, jako jsou koně či ovce.

Dispozice:
Západní křídlo:
Hlavní chodba (11 m2)
Kuchyň + spíž (18,2m2 + 1,2 m2)
Pokoj 1 (16,8 m2)
Pokoj 2 (16,8 m2)
Pokoj 3 (22,7 m2)
Komora (1,3 m2)
Koupelna (8,1 m2)
WC (1,5 m2)
Veranda (9,6 m2)
Zimní zahrada (7,2 m2)
Sklad (11,5 m2)
Sklep 1 (9,9 m2)
Sklep 2 (17,7 m2)

Východní křídlo:
Chodba (2,7 m2)
Koupelna + WC (7,5 m2)
Pokoj 1 (13,9 m2)
Pokoj 2 (23,5 m2)
Kuchyňka (7,2 m2)
WC s umyvadlem (2,2 m2)
Sklep (4,9 m2)

Venkovní WC na dvoře (2 m2)
Uzavřený dvůr (330 m2)
Venkovní terasa na dvoře (50 m2)
Chodba s maštalí (37,1 m2)
Garáž (25 m2)
Stodola (70 m2)
Hlavní průjezd z jihu (28,7 m2)
Průjezd z boku ze západu (42,6 m2)

Újezd u Boskovic je klidná obec, která je dobře dostupná do 5 km vzdálených Boskovic, které jsou plně občansky vybavené. V obci se nachází obchod, knihovna, hospoda či koupaliště.

Největší výhodou dané usedlosti jsou rozsáhlé pozemky, které k domu náleží, vhodné například pro chov koní a také možnost dvou samostatných bytových jednotek, které nabízí možnost dvougeneračního bydlení. Velkou předností je také klidné umístění na okraji obce a dobrá dopravní dostupnost do Boskovic, Blanska či Brna.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím