Pronájem

Byt v rodinném domě se zahradou

Skalice nad Svitavou
14 000 Kč / měs
202124LeD Evidenční číslo
2+1 Dispozice
54m2 Užitná plocha
537m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Pronájem
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
2+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Skalice nad Svitavou
Evidenční číslo:
202124LeD
Cena:
14 000 Kč / měs
Cena poznámka:
+ 3.000,- Kč zálohy na energie + provize RK

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Nabízíme Vám k pronájmu vybavený byt s dispozicí 2+1 se zahradou v rodinném domě. K bytu je možné využívat část zahrady o výměře cca 500 m2. Rodinný dům má dvě samostatné bytové jednotky s vlastními vchody. Byt se pronajímá včetně vybavení (pohovka, postele, skříně, koupelnový nábytek, pračka, lednice, jídelní stůl, židle). Byt má užitnou plochu cca 54 m2. Vytápění je řešeno plynovým kotlem.
Dispozice bytu je následující:
Z předsíně (3,3 m2) je možné vejít do koupelny (5,3 m2), na toaletu (1,3 m2) a do kuchyně (12,8 m2). Z kuchyně se vchází do dvou obytných pokojů (12,8 m2, 18,5 m2).
Předností této nabídky je, že se byt pronajímá kompletně vybavený a možnost využívat část zahrady. Cena za nájem činí 14.000,- Kč + 3.000,- zálohy na energie.
Obec Skalice nad Svitavou se nachází cca 13 km severně od Blanska a 4 km jihozápadně od Boskovic, kterém zajišťují veškerou občanskou vybavenost. Obcí prochází železniční uzel, čímž je zaručena dobrá dostupnost jak do Brna, tak na Svitavy a dále až do hlavního města Prahy. Žije zde přibližně 646 obyvatel. Ti mohou využívat ZŠ a MŠ, Polyfunkční komunitní centrum, knihovnu, automatizovanou prodejnu COOP 24/7, či se účastnit akcí TJ Sokola a SDH.
Pronajímatel si vyhrazuje právu si vybrat nájemnce dle svých vlastních kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti