Pronájem rodinného domu 4+1 s garáží a se zahradou v Letovicích | Tajovský reality
Pronajato

Pronájem rodinného domu 4+1 s garáží a se zahradou v Letovicích

Letovice
Pronajato
44113LeD Evidenční číslo
4+1 Dispozice
200m2 Užitná plocha
782m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Pronájem
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
4+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Letovice
Evidenční číslo:
44113LeD
Cena:
5 000 Kč / měs
Cena poznámka:
+ inkaso a provize RK

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Jedná se o pronájem rodinného domu 4+1 s garáží a se zahradou v Letovicích. Dům je patrový, v přízemí se nachází technické zázemí - garáž, kotelna, technické místnosti. V prvním patře se nachází velký obývací pokoj s krbem a se vstupem na terasu, který navazuje na prostornou kuchyň a toaleta. Ve druhém patře se nachází tři pokoje, z toho dva mají vstup na balkon, dále je tu koupelna s WC. Dům je napojen na obecní vodovod, elektřinu 220/380V, zemní plyn. Odpady jsou svedené do kanalizace. Topení je ústřední, řešeno plynovým kotlem nebo kotlem na tuhá paliva. Cena je uvedená bez inkasa. Inkaso činí cca 5.000,- Kč, bude sjednáno s nájemníkem. Vratná kauce je výši 10.000,-Kč.
Město Letovice tvoří správní centrum severní části okresu Blansko a je dostupné autem či veřejnou dopravou - autobusem i vlakem. Je vzdáleno 40 km od krajského města Brno, 10 km od města Boskovice, 25 km od města Blansko a 25 km od města Svitavy.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím