Pronájem

Pronájem komerčních prostorů

Brno
75 000 Kč / měs
124519KaM Evidenční číslo
176m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Pronájem
Typ nemovitosti:
Komerce
Podtyp nemovitosti:
Kancelářské prostory
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Brno
Evidenční číslo:
124519KaM
Cena:
75 000 Kč / měs

Doporučuji

Tomáš Eller
Tomáš Eller
Také už máte dost těch neosobních realitek, kde se makléři schovávají za naleštěná kvádra a kde na vás mluví cizí nebo složitou řečí? Zpočátku jsem si myslel, že to bude spolupráce jako každá jiná. Pro kancelář Tajovský reality vylepšíme meta popisky a jdeme o dům dál. Zmýlil jsem se. Oni mě vážně naslouchali, chápali potřebu skrz vylepšení webu a to mě vážně dostalo. Nakonec jsme společně polidštili všech 13 služeb, uvedli konkrétní případové studie a vylepšili průchodnost/logiku webu. Díky jejich aktivnímu přístupu mě práce tak pohltila, že jsem se postupně dostával do pozadí celé kanceláře a mohl jsem na vlastní oči vidět, jak to u nich doopravdy chodí. Co vám budu povídat, oni jsou prostě detailisti ve všech smyslech. Moderní prostory, které reprezentují váš charakter, vlastní hrnečky na kávu, víno anebo obrovská tematická fotka Boskovic v jejich zasedačce. Tohle nemá slov. Vít Hrdlička je pro mě člověk, který drží své slovo. Když se potřebuji na něco zeptat, okamžitě dostanu jasnou odpověď bez omáček. Ruku na srdce, kdo z nás to dělá s takovou pečlivostí? Samotný pan Tajovský je hlava rodiny, kterého byste chtěli vidět v každé firmě. S Janem Tajovským je radost si potřást rukou a vidět jeho nezapomenutelný úsměv. Konečně někdo (Tajovský reality), kdo se může pyšnit nefalšovanou nálepkou: "Děláno s láskou". Velký respekt před tím, co děláte. Amen.

Podrobné informace

Jedná se o pronájem komerčního prostoru v blízkosti centra Brna na ulici Palackého tř. Celková užitná plocha tohoto prostoru je 176 m2 včetně příslušenství (technická místnost a menší kuchyň, šatna a samostatné WC). Prostor je rozdělen skleněnými příčkami.
Při vstupu do budovy je po pravé straně samostatná kancelář, do které je vchod z hlavní místnosti. Prostory jsou především vhodné jak pro zřízení pobočky banky tak i pojišťovny.
V zadní části prostoru se nachází šatna či sklad a další samostatná kancelář. Dále se zde nachází technická místnost a kuchyňka pro zaměstnance. V prostorách je instalované bezpečnostní zařízení a kamerový systém. Podlaha v celém objektu je keramická dlažba. Pro zaměstnance nebo návštěvníky je možnost parkování v boční ulici. PENB:G

Výhodou tohoto komerčního prostoru je jeho lokalita v blízkosti centra na frekventované ulici, dobrá dopravní dostupnost, možnost parkování ve vedlejší ulici, kamerový a bezpečnostní systém, ideální pro zřízení pobočky banky či pojišťovny, jelikož v minulosti tyto prostory k těmto účelům sloužily.


Dispozice
Prostory (160 m2), podlaha keramická dlažba.
Technická místnost (7 m2), podlaha keramická dlažba.
Kuchyňka (5 m2), podlaha keramická dlažba.
Toaleta (4 m2), podlaha keramická dlažba.

Nejvýznamnějším dominantám města Brno patří hrad a pevnost Špilberk. Druhým dochovaným hradem na území Brna je Veveří, kdysi vybudovaný nad řekou Svratkou a dnes se tyčící nad Brněnskou přehradou. Brno je rovněž vinařskou obcí v rámci Velkopavlovické vinařské podoblasti.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím