Pronájem

Pronájem obchodních prostor v centru města Boskovice

Boskovice
25 000 Kč / měs
125819VeH Evidenční číslo
460m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Pronájem
Typ nemovitosti:
Komerce
Podtyp nemovitosti:
Obchodní prostory
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Boskovice
Evidenční číslo:
125819VeH
Cena:
25 000 Kč / měs

Doporučuji

Tomáš Eller
Tomáš Eller
Také už máte dost těch neosobních realitek, kde se makléři schovávají za naleštěná kvádra a kde na vás mluví cizí nebo složitou řečí? Zpočátku jsem si myslel, že to bude spolupráce jako každá jiná. Pro kancelář Tajovský reality vylepšíme meta popisky a jdeme o dům dál. Zmýlil jsem se. Oni mě vážně naslouchali, chápali potřebu skrz vylepšení webu a to mě vážně dostalo. Nakonec jsme společně polidštili všech 13 služeb, uvedli konkrétní případové studie a vylepšili průchodnost/logiku webu. Díky jejich aktivnímu přístupu mě práce tak pohltila, že jsem se postupně dostával do pozadí celé kanceláře a mohl jsem na vlastní oči vidět, jak to u nich doopravdy chodí. Co vám budu povídat, oni jsou prostě detailisti ve všech smyslech. Moderní prostory, které reprezentují váš charakter, vlastní hrnečky na kávu, víno anebo obrovská tematická fotka Boskovic v jejich zasedačce. Tohle nemá slov. Vít Hrdlička je pro mě člověk, který drží své slovo. Když se potřebuji na něco zeptat, okamžitě dostanu jasnou odpověď bez omáček. Ruku na srdce, kdo z nás to dělá s takovou pečlivostí? Samotný pan Tajovský je hlava rodiny, kterého byste chtěli vidět v každé firmě. S Janem Tajovským je radost si potřást rukou a vidět jeho nezapomenutelný úsměv. Konečně někdo (Tajovský reality), kdo se může pyšnit nefalšovanou nálepkou: "Děláno s láskou". Velký respekt před tím, co děláte. Amen.

Podrobné informace

Jedná se o pronájem komerčních prostor v bezprostřední blízkosti centra města Boskovice. V současné době jsou prostory využívány jako prodejna textilu a dalšího zboží. Objekt je napojený na veškeré inženýrské sítě: veřejný vodovod, zemní plyn, elektřinu a veřejnou kanalizaci. K dispozici jsou také toalety, koupelna se sprchovým koutem, 2 šatny, kuchyňka a prostorný sklep, který může být využíván jako sklad. Celková plocha včetně příslušenství činí 460 m2.
PENB - G

Dispozice:
Prodejna (300 m2) - orientace na sever, na podlaze dlažba.
Chodba (24 m2) - na podlaze dlažba.
Místnost nad prodejnou (7 m2)
Koupelna (1,6 m2)
Kuchyňka (4,2 m2)
Sklad (7,4 m2)
WC (1,5 m2)
Šatna (12 m2)
Šatna (3 m2)
Sklep (105 m2)

Výhodou tohoto komerčního objektu je jeho umístění v těsné blízkosti centra města Boskovice, velká užitná plocha, prostorný sklep, připojení na všechny inženýrské sítě.

Město Boskovice tvoří správní centrum (úřady, školy, školky,…) severní poloviny okresu Blansko. Nabízí možnosti kulturního, sportovního či turistického vyžití. Je dostupné autobusem i vlakem a je vzdáleno 35 km od krajského města Brno a 20 km od města Blansko.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím