Prodej

Zavedená a fungujícící restaurace v obci Okrouhlá

Okrouhlá
3 690 000 Kč
123319LeD Evidenční číslo
250m2 Užitná plocha
329m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Komerce
Podtyp nemovitosti:
Restaurační prostory
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Okrouhlá
Evidenční číslo:
123319LeD
Cena:
3 690 000 Kč

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Jedná se o prodej zavedené a fungujícící restaurace v obci Okrouhlá. Objekt je využíván jako restaurace s venkovním posezením s vnitřní kapacitou cca 90 míst + venkovní část s kapacitou dalších cca 100 míst. Objekt je stále v provozu, jako jediný v obci. Objekt je vzhledem k jeho dispozičnímu uspořádání vhodný ke komerčním účelům, jako je: restaurační zařízení, prodejna čehokoliv, skladovací prostory, sídlo firmy, kanceláře, menší výroba, přebudování na bytové jednotky apod. Může být také využívána kombinovaně k trvalému bydlení v jedné části a v druhé k podnikání. Dále možnost využití vzhledem k velikosti prvního patra jako večerka/samoobsluha. Další možnost využití k pronájmu prostor k investici, s možností rozšíření o další patro, na které je vypracovaný projekt pro ubytovací kapacity. Objekt prošel v posledních deseti letech částečnou rekonstrukcí a modernizací. Je napojen na všechny sítě a vytápění je řešeno buď na tuhá paliva a nebo je možnost vytápění plynovým kotlem. Je možnost odkoupit i kompletní vybavení.
Dispozice objektu:
1. NP
Zádveří + šatna - (6,4 m2), v zádveří na podlaze dlažba, v šatně PVC, orientace na sever
Vinárna - (49 m2), na podlaze dlažba, vstup do sklepa
Technická místnost - (25 m2), na podlaze beton, technická zařízení
Místnost s grilem a udírnou - (15 m2)
Sklad (16 m2) - lednice


2. NP
Vstupní hala - (11 m2) - keramická dlažba, popelníček
Hlavní sál - (72,5 m2) - keramická dlažba, kompletní restaurační vybavení (židle, stoly, pípa,TV, kulečník, šipky, chladící box atd.)
Kuchyně - (24,5 m2) - kompletní kuchyňské vybavení (linka, odkladné plochy, sporák, digestoř, myčka, nádobí, příbory)
Sklad - (16 m2) - beton, lednice, police


Obec Okrouhlá se nachází cca 10 km od města Boskovice, které tvoří správní centrum (úřady, školy, školky…) severní poloviny okresu Blansko. Je dostupná autobusem a je vzdálená 25 km od okresního města Blansko a 50 km od krajského města Brno. PENB – G.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím