Komerční objekt, se skladovým zázemím na strategickém místě v obci Lipůvka | Tajovský reality
Prodáno

Komerční objekt, se skladovým zázemím na strategickém místě v obci Lipůvka

Lipůvka
Prodáno
74615RoV Evidenční číslo
151m2 Užitná plocha
1911m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Komerce
Podtyp nemovitosti:
Smíšená komerce
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Lipůvka
Evidenční číslo:
74615RoV
Cena:
4 000 000 Kč

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Jedná se o samostatně stojící objekt na strategickém místě v obci Lipůvka. Stavba je zděná, částečně podsklepená s dispozicí o šesti místnostech. Dům je nyní využíván jako rodinný dům, ale lze vzhledem k jeho poloze využít jako sídlo firmy s kancelářemi a skladovými prostorami. Poloha domu je u hlavního tahu na Brno a Blansko, ideální další využití k pronájmu reklamních ploch. Tvar domu je půdorysu písmene „ L“,kde v hlavní části se nachází kancelářské prostory s kuchyňkou a sociální zázemí, dále navazující dvorní přístavba s kotelnou a sklady. Venkovní přístřešek jde předělat na další uzavřený úložný prostor. Vedle domu se nachází parkovací stání, dále garáž, která lze odstranit pro zvětšení parkovací plochy. Objekt prošel modernizací – nové radiátory, osazena plastová okna, nové podlahy, částečně nové omítky, nové rozvody elektřiny v mědi, nový automatický kotel na tuhá paliva a nové vnitřní dveře do obložek. V 80. letech byla provedena izolace domu a pokryta nová krytina střechy a nové laťování. Vytápění rodinného domu je ústřední s automatickým kotlem na tuhá paliva. Ohřev vody zajišťuje el. bojler. Napojení na elektřinu 220/380V, veřejný vodovod, vlastní studnu, septik. Možnost napojení na zemní plyn – na hranici pozemku, je zpracován projekt na plynofikaci. Orientace obytných místností je na jih a na západ. Celková podlahová plocha domu je 151 m2. Celková plocha pozemku je 1911 m2. Pozemek je rovinatý, obdélníkového tvaru, z části osázený ovocnými stromy. Na pozemku za domem lze postavit halu pro zvětšení úložného prostoru nebo výrobu. Energetická náročnost domu je třídy – G.
Výhodou domu je jeho poloha pro využití ke komerci – sídlo firmy, kanceláře, možnost postavení nové haly na pozemku, současné využití skladovacích prostor, modernizace domu, soudobé vnitřní vybavení, nový automatizovaný kotel na tuhá paliva, uzavřený dvorek s dostatkem soukromí, samostatně stojící garáž, 2x kryté parkovací stání, orientace místností na jih a na západ, rovinatý pozemek o velikosti 1911 m2, příjem z pronájmu reklamních ploch, výborná dostupnost do města Brna, sjezd přímo z hlavní silnice, parkovaní na vlastním pozemku.

Dispozice:
Vstupní zádveří (3 m2)
Místnost s kuchyní (16 m2) kuchyňská linka, dřez, sporák, digestoř, myčka, orientace na západ, PVC.
Místnost 1 (16 m2) koberec, orientace na západ, koberec, rozvody TV.
Místnost 2 (19 m2) PVC, orientace na jih a na západ.
Místnost 3 (16 m2) PVC, orientace na jih, rozvody TV, pokoj se šatnou.
Místnost 4 (10 m2) koberec.
Místnost 5 (8 m2) koberec.
Koupelna (7,5m2) obklady, vana, umyvadlo, sprchový kout, žebřina.
WC (1,9 m2) WC kombi.
Veranda (15 m2)
Kotelna (12 m2) beton, vana, el. bojler, automatický kotel na tuhá paliva.
Chodba (12,6 m2) PVC.
Zadní chodba (10 m2)
Sklep 1 (20 m2)
Sklep 2 (10 m2)
Příslušenství: Garáž 22 m2, 2x parkovací stání, dílna.

Lipůvka se nachází 18 km od Brna, 24 km od Boskovic a 13 km od Blanska. V obci se nachází veškerá občanská vybavenost – školka, škola, restaurace, obchody.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím