Prodej

Půdní prostor pro výstavbu bytů

Brno
6 500 000 Kč
167721KaB Evidenční číslo
168m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Ostatní
Podtyp nemovitosti:
Půdní prostor
Energetická náročnost budovy:
E - Nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Brno
Evidenční číslo:
167721KaB
Cena:
6 500 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi půdní prostor v bytovém domě v Brně o celkové ploše 168 m² s možností výstavby dvou půdních nebo mezonetových bytů. Dům se nachází v ulici Šumavská č.p. 12. Jedná se o vyhledávanou lokalitu kvůli výborné dostupnosti služeb, obchodů a centra města. V blízkosti domu se nacházejí zastávky MHD s dojezdovou vzdáleností do centra města cca 7 minut.
Bytový dům prošel v roce 2017 částečnou revitalizací, jehož součástí byla oprava fasády domu z uliční strany, oprava střechy (nová pálená taška, laťování a parofolie), nová elektroinstalace ve společných prostorách s rozvodnou skříní, nové vchodové dveře, údržbové práce sklepních prostor, výmalba a nátěry společných prostor, zpevnění podpěrné zdi na zahradě a oprava balkónů.
Přívod elektroinstalace pro dva budoucí byty byl již proveden. Nabízí se také možnost napojení plynu ze stávajícího plynového potrubí na chodbě bez nutnosti zásahů do společných prostor domu. ​​Výhodou je také výtečná orientace domu na světové strany (jih do ulice, sever zahrada), celkový stav domu a společných prostor, dobrý stav krovu a možnost využívání společné zahrady za domem.
Nenabízí se zde možnost zajištění sklepních kójí pro budoucí jednotky a stavebně technické řešení domu také neumožňuje instalaci výtahu. Část půdního prostoru zaujímá schodišťová šachta (27 m²) se dvěma postranními vstupy na půdu. Průkaz energetické náročnosti budovy - třída E.
Ulice Šumavská se nachází v městské čtvrti Brno – Ponava, což je v rámci města velmi žádaná lokalita. Nachází se na sever od centra a nabízí bohatou občanskou vybavenost. Velkou výhodu představuje kombinace bydlení v centru města Brna, ale zároveň blízkosti zeleně, jelikož se bytový dům nachází v blízkosti Lužáneckého parku.
Prodávající si vyhrazuje právo na výběr kupujícího dle vlastních kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím