Slunný pozemek u rybníka v blízkosti Dolních Věstonic | Tajovský reality
Prodáno

Slunný pozemek u rybníka v blízkosti Dolních Věstonic

Dolní Věstonice
Prodáno
134019VeH Evidenční číslo
2499m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Louka
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Dolní Věstonice
Evidenční číslo:
134019VeH
Cena:
60 000 Kč

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Jedná se o prodej rovinatého zatravněného pozemku, který tvoří parcela obdélníkového tvaru. Pozemek leží v katastrálním území Dolní Věstonice, jeho celková rozloha je 2.499 m2, šířka 11 m, délka cca 227 m a orientace je jižním směrem. Přístup je po zpevněné příjezdové cestě. Pozemek leží v bezprostřední blízkosti rybníka, proto jej ocení především rybáři.

Výhodou je umístění v těsné blízkosti rybníka, možnost rybaření, orientace na jih, výhled do okolí, přístup po zpevněné příjezdové cestě, krásná okolní příroda, cyklostezky, vinice.

Dolní Věstonice se nacházejí severně od Pavlovských vrchů, asi 10 km na sever od Mikulova na jižním břehu Novomlýnských nádrží. Pozemek sám o sobě leží od Dolních Věstonic cca 800 m, 25 km od Břeclavi a 40 km od Brna.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím