Prodej

Rovinatý pozemek o výměře 4379 m2 v obci Rozsíčka

Rozsíčka
1 100 000 Kč
128919JaK Evidenční číslo
4379m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Ostatní
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Rozsíčka
Evidenční číslo:
128919JaK
Cena:
1 100 000 Kč

Doporučuji

Antonín Cibulka
Antonín Cibulka
“Se službami realitní kanceláře Tajovský jsem byl bezvýhradně spokojen. Jednání makléřů p. Markové i p. Křenka bylo vždy vstřícné a příjemné. Profesionální přístup a komplexní služby kanceláře jsou na vysoké úrovni. Realitní kancelář Tajovský mohu zájemcům určitě doporučit.”

Podrobné informace

Jedná se o prodej rovinatého pozemku v obci Rozsíčka v blízkosti města Kunštát. Pozemek má téměř čtvercový tvar a nachází se na konci obce. Jeho celková rozloha je 4379 m2 a vede k němu zpevněná příjezdová komunikace. Z jedné strany je lemován vzrostlými stromy a v jeho těsné blízkosti se nachází dětské hřiště.
Pozemek bude zařazen do územního plánu obce pro výstavbu rodinných domů. V jeho blízkosti se nachází inženýrské sítě. Je tedy vhodný jako investice pro budoucí výstavbu či rozdělení pozemku na více stavebních parcel.
Nyní lze dle platné územně plánovací informace využívat pozemek pro stavbu zemědělských staveb, salaše, přístřešky a stavby pro chov včelstev. Dále vodní toky a vodní plochy, stavby a zařízení pro účely rekreace a cestovního ruchu.

Výhodou rovinatého pozemku je jeho tvar, klidná lokalita, celková výměra, možnost budoucí výstavby rodinných domů. zpevněná příjezdová cesta, dobrá dopravní dostupnost do Kunštátu, Olešnice, Boskovic.

Obec Rozsíčka se nachází v okrese Blansko v Jihomoravském kraji. Je vzdáleno cca 5 km od města Olešnice, cca 8 km od města Kunštát a cca 20 km od Boskovic.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím