Prodej

Pozemek se stavebním povolením moderní novostavby 5+KK

Bořitov
174822JaK Evidenční číslo
1756m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Bořitov
Evidenční číslo:
174822JaK
Cena poznámka:
Info o ceně v RK

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi rovinatý stavební pozemek obdélníkového tvaru s celkovou výměrou 1756 m2, který se nachází v obci Bořitov.
K pozemku je vyřízeno stavební povolení pro moderní novostavbu rodinného domu ve tvaru písmene L s užitnou plochou 208 m2 včetně příslušenství.
Dům se sedlovou střechou a dispozicí 5+KK, s dvojgaráží, technickou místností, šatnou dvěma koupelnami a terasou orientovanou do zahrady.
Díky stavebnímu povolení se můžete rovnou pustit do výstavby domu v žádané lokalitě s prostornou zahradou a dobrou dopravní dostupností do Brna, Blanska, Boskovic či Rájce-Jestřebí.
Dispozice novostavby je následující: vstupní chodba (19,1 m2), pracovna (16,9 m2), šatna (5,7 m2), koupelna (4,9 m2), technická místnost (6,6 m2), obývací pokoj s kuchyňským koutem (53,6 m2), chodba (13,9 m2), pokoj č. 1 (12 m2), pokoj č. 2 (12,4 m2), koupelna (6,4 m2), pokoj č. 3 (17,3 m2), koupelna 3,14 m2), dvojgaráž (35,6 m2), terasa (17 m2).
K dispozici jsou všechny inženýrské sítě, tedy: veřejný vodovod, veřejná kanalizace, elektřina i zemní plyn. Vytápění domu i ohřev teplé vody by měl podle projektu zajišťovat plynový kondenzační kotel. PENB: C.
Na pozemku se aktuálně nachází rodinný dům v původním stavu určený k demolici.

Obec Bořitov se nachází v okrese Blansko v Jihomoravském kraji. Žije zde přibližně 1300 obyvatel. V obci je k dispozici mateřská i základní škola, obchody s potravinami, dětská hřiště, fotbalové hřiště, tenisové kurty, restaurace. Výhodou je dobré dopravní spojení do Brna, Blanska, Boskovic.


Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle svých zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím