Prodej

Stavební pozemek v obci Cetkovice

Cetkovice
1 990 000 Kč
133219VeH Evidenční číslo
2700m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Cetkovice
Evidenční číslo:
133219VeH
Cena:
1 990 000 Kč

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Jedná se o slunný rovinatý pozemek o rozloze 2.700 m2 v obci Cetkovice. Dle platného územního plánu je určen k výstavbě rodinného nebo bytového domu. Možnost napojení na všechny inženýrské sítě, včetně zemního plynu. Možnost rozdělení pozemku na dvě stavební místa. Orientace pozemku je na jihozápad. Pozemek je obdélníkového tvaru a jeho poloha je přímo u hlavního tahu Boskovice - Velké Opatovice.

Výhodou je rovinatý pozemek s možností napojení na všechny inženýrské sítě, orientace pozemku, dobrá dostupnost do měst Boskovice, Velké Opatovice a Jevíčko, velikost pozemku, možnost rozdělení pozemku na dvě stavební místa.

Obec Cetkovice má veškerou občanskou vybavenost – školka, škola, obchod, restaurace, hřiště. Z obce je přímé autobusové spojení do Brna. Cetkovice leží ve vzdálenosti 5 km od města Velké Opatovice, 50 km od města Brno a 12 km od města Boskovice, které tvoří správní centrum severní poloviny okresu Blansko.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím