Stavební pozemek v klidné části obce Velké Hostěrádky | Tajovský reality
Prodáno

Stavební pozemek v klidné části obce Velké Hostěrádky

Velké Hostěrádky
Prodáno
91717ZuR Evidenční číslo
2444m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Velké Hostěrádky
Evidenční číslo:
91717ZuR
Cena:
500 000 Kč

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Nabízíme k prodeji rovinatý stavební pozemek, který je určený k výstavbě rodinného domu. Pozemek je obdélníkového tvaru, kde šířka pozemku je 17,5 m2. Pozemek lze napojit na všechny inženýrské sítě, včetně zemního plynu. Celková plocha pozemku je 2.444 m2 přičemž plocha stavebního pozemku je 859 m2 s navazující polností 1.585 m2. Pozemek je orientován převážně na jihovýchod. Výhodou je klidná lokalita, v těsné blízkosti přírody, prosluněnost a velikost pozemku.
Obec Velké Hostěrádky se nachází 9 km od města Klobouky u Brna a 36 km od města Brna, které tvoří správní centrum ( školky, školy, obchody, úřady, kulturní vyžití, atd. ). Obec nabízí i základní občanskou vybavenost jako je školka, obecní úřad, knihovna, pošta a obchod se smíšeným zbožím. Obec má dobrou dostupnost autobusovou dopravou.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím