Prodej

Stavební pozemek s možností okamžité výstavby rodinného domu

Kanice
167421JaO Evidenční číslo
721m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Kanice
Evidenční číslo:
167421JaO
Cena poznámka:
Info v RK

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi stavební pozemek s možností okamžité výstavby rodinného domu v blízkosti Brna. Pozemek o celkové rozloze 721 m2 se nachází v zástavbě stávajících rodinných domů v obci Kanice. Jedná se o svažitý pozemek, čímž se nabízí možnost výstavby zajímavého rodinného domu, který se bude vymykat standardním stavbám.
V roce 2021 byla vypracována na tento pozemek stavební projektová dokumentace, jež ukazuje možnost jaký typ nemovitosti by mohl majitel na pozemku postavit. Na tuto projektovou dokumentaci byl stavebním úřadem udělen souhlas s provedením ohlášení stavby. Na pozemku je v tuto chvíli navržen dvoupodlažní rodinný dům se sedlovou a plochou střechou, napojený na rozvod vody, plynu, splaškové kanalizace, dešťové kanalizace a elektřiny. Na pozemku se nachází studna. Dům je dispozičně řešen jako 5+kk s dvojgaráží a jedním parkovacím místem přímo před domem.
V 1. NP se nachází dvojgaráž, pracovna, technická místnost a prosvětlená koupelna se sprchovým koutem a dvojumyvadlem. Tyto prostory lze přebudovat na komerční prostory se samostatným vchodem ze zahrady.
2. NP obsahuje obytný prostor s kuchyňským koutem o celkové ploše 36,33 m2. Tento obývací prostor by se mohl rozšířit zrušením jednoho pokoje na celkovou plochu 53 m2. Dále se zde nachází ložnice se vstupem na zahradu, pokoj se šatnou a designová koupelna s možností shozu na prádlo do koupelny v 1. NP.
Jednalo by se o moderní stavbu, kde je důraz kladen na prosvětlení interiéru velkými okenními plochami, díky nimž je z obývacího pokoje krásný výhled do zahrady a na terasu. Na realizaci domu je navržena odvětrávaná fasáda z modřínových hranolů. Celková užitná plocha domu činí 185 m2 a zastavěná plocha včetně teras a zpevněných ploch měří 202 m2.
Obec Kanice se nachází asi 10 km severovýchodně od Brna v mírném údolí mezi zalesněnými kopci na jižní hranici CHKO Moravský kras. Patří do okresu Brno-venkov (Jihomoravský kraj). V obci se nachází mateřská a základní škola, dobře zásobený obchod s potravinami. Žije zde přibližně 1100 obyvatel. V obci je zajištěna občanská vybavenost. Obec Kanice je vhodná pro bydlení rodin s dětmi, kdy je možné díky dopravní obslužnosti zajistit rychlou dopravu jak do vzdělávacích center tak na jakoukoliv volnočasovou aktivitu.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím