Prodej

Zahrada ve vinařské oblasti

Židlochovice
550 000 Kč
192523JaK Evidenční číslo
1865m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Zahrada
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Židlochovice
Evidenční číslo:
192523JaK
Cena:
550 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Jedná se o prodej zahrady v zahrádkářské a vinařské části města Židlochovice. Svažitý pozemek obdélníkového tvaru s celkovou výměrou 1865 m2 a rozměry cca 261 m x 7 m je aktuálně osazen vzrostlými stromy a keři.
K pozemku vede zpevněná obecní komunikace a v jeho okolí se nachází místní rozhledna. Na pozemku nejsou aktuálně dostupné žádné inženýrské sítě a dle platného územního plánu je nyní pozemek zařazen v plochách zemědělských, tedy: zahrady, sady, louky a vinice. Okolní využití odpovídá tomuto zařazení územního plánu.
Město Židlochovice se nachází v okrese Brno - venkov v Jihomoravském kraji, cca 18 km jižně od Brna, při ústí Litavy do Svratky na západním úpatí Výhonu, nejvyššího kopce Dyjsko - svrateckého úvalu. Jedná se o vinařskou obec ve Velkopavlovické vinařské podoblasti. Žije zde přibližně 3700 obyvatel a najdeme zde veškerou občanskou vybavenost.
Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti