Prodej

Prodej investičního pozemku s krásným výhledem

Velké Losiny
179322JaT Evidenční číslo
6721m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Zahrada
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Velké Losiny
Evidenční číslo:
179322JaT
Cena poznámka:
cena na dotaz v RK

Podrobné informace

Jedná se o koupi pozemku obdélníkového tvaru s výměrou 6.721 m2 s krásným výhledem na obec Velké Losiny.
Nabídka je vhodná pro všechny, kteří uvažují o investici, ale zároveň si nechtějí přidělávat starosti s provozem domu či bytu, což je obzvlášť v dnešní době náročná záležitost. Investice do pozemku je proto ideální volbou.
Pozemek je orientován na jihozápad. Nachází se v blízkosti zástavby rodinných domů ulice Komenského a U Hřiště, kde jsou k dispozici veškeré inženýrské sítě. Odtud zároveň k pozemku vede zpevněná příjezdová cesta. Dle platného územního plánu se pozemek nachází mimo zastavitelné území obce. 
Obdélníkový tvar pozemku zjednoduší realizaci budoucího záměru. Jeho orientace zajistí nádherné výhledy na okolní krajinu - ať už se jedná o ty na Velké Losiny či na okolní zalesněné kopce. Blízkost současné zástavby rodinných domů je nespornou výhodou pro dostupnost sítí.   
Velké Losiny je obec v Olomouckém kraji, v podhůří Hrubého Jeseníku v údolí říčky Losinky,  9 km od Šumperka. Žije zde přibližně 2 500 obyvatel. Nedaleko se nachází obce Loučná nad Desnou a Kouty nad Desnou, které jsou vyhledávanými středisky milovníky zimních sportů. 
Samotné Losiny jsou známé nejen svou bohatou a zajímavou historií, staletou lázeňskou tradicí, ale i řadou cenných kulturních památek. Mezi ně patří turisty oblíbený zámek známý díky čarodějnickým procesům. Dále ruční papírna ze 16. století, jejíž součástí je Muzeum papíru. Jsou občansky vybaveny (škola, školka, pošta, knihovna…). Obcí prochází silnice I/44, spojující Šumperk přes Červenohorské sedlo s Jesenickem a dále Polskem. Na této trase je provozována pravidelná autobusová doprava. Obcí prochází rovněž železniční trať soukromé železnice Desná, vedoucí do Koutů nad Desnou. Vše tedy zajišťuje dokonalou dostupnost do okolní přírody i lyžařských center.
Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti