Prodej

Prodej zahrady o rozloze 833 m² v blízkosti Třebíče

Kojetice
280 000 Kč
147620ViH Evidenční číslo
833m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Zahrada
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Kojetice
Evidenční číslo:
147620ViH
Cena:
280 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Jedná se o prodej mírně svažitého pozemku v obci Kojetice nedaleko města Třebíč. Pozemek o rozloze 833 m² je veden dle územního plánu jako zahrada. Pozemek má obdélníkový tvar a nabízí se možnost využít jej jako sad, zahradu se záhonky nebo jako místo pro odpočinek. K pozemku je možnost příjezdu po obecní cestě.

Výhodou pozemku je umístění v klidné části obce Kojetice i široká možnost využití pozemku.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

Obec Kojetice se nacházející ve střední části okresu Třebíč v kraji Vysočina. V obci žije zhruba 440 obyvatel. Leží na řece Rokytné, 7,5 km jihozápadně od města Třebíče. Ke Kojeticím přiléhá také vlakové nádraží (vzdálené cca 1 km), v obci se nachází základní i mateřská škola, dětské hřiště, pošta nebo lékárna.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím