Zjistěte cenu své nemovitosti

Odhad ceny nemovitosti na pár kliků z pohodlí domova

Spočítat odhad ceny
Jsme tu pro Vás od roku 2008
 • 15
  let zkušeností
 • 1 900
  klientů
 • 1 115
  prodaných nemovitostí

Odhad ceny nemovitosti

Zjistěte pomocí online kalkulačky přibližnou cenu Vaší nemovitosti během minuty.
Vyplňte jednoduchý formulář a my Vám na základě našeho datového modelu a zkušeností pošleme co nejpřesnější cenový odhad zdarma.

Realitní makléř

Mgr. Jan Křenek

Kontaktujte makléře
+420 723 282 282 jan.krenek@tajovskyreality.cz

Proč prodat s námi

 • Specializovaný tým

  V naší kanceláři se potkáte se skutečnými profesionály, kteří u nás pracují řadu let. Díky jejich perfektním znalostem trhu prodáte nemovitost za tu nejvyšší cenu.

 • Prověřená nemovitost

  Buďte si při prodeji i koupi nemovitosti jistí, že znáte její přesný stav. Budete tak chráněni před vymáháním kompenzací nebo nečekanými výdaji.

 • Garantovaný prodej

  Spěcháte s prodejem Vaší nemovitosti? Spolehněte se na její úspěšný prodej v dohodnutém termínu.

 • Financování na míru

  Zařídíme pro Vás to nejvýhodnější financování.

 • Poutavá prezentace

  Zviditelníme vaši nemovitost, aby dostala maximální pozornost všech potenciálních kupců. Zajistíme home staging, focení, videoprohlídky a další propagaci odpovídající 21. století.

 • Profesionální inzerce

  Připravíme inzerci na prověřených portálech, která osloví ty správné kupující. Výrazně tak urychlíme celý prodejní proces.

Jak probíhá prodej

 • 1

  Osobní schůzka

  Během schůzky si ujasníme, jaká máte od prodeje nemovitosti očekávání, vaše požadavky a domluvíme se na celém postupu dle vašich individuálních představ.

 • 2

  Akceptace nabídky

  Ujistíme se, že jsme našli kupce, který nejlépe odpovídá vašim představám a nemovitost prodáte za nejvyšší cenu. Zajistíme nejlepší možnou dohodu pro Vás i kupujícího.

 • 3

  Prodej nemovitosti

  Ve spolupráci s našimi advokáty připravíme kupní smlouvu, zajistíme přepis vlastnictví a všechny další úkony vyřídíme za Vás.

S námi je to hračka

Jsme v tom jedničky

Během naší 15leté praxe jsme našim klientům pomohli prodat více než 1000 nemovitostí za téměř 2 miliardy Kč. Spolehněte se na naše zkušenosti a prodejte i vaši nemovitost za tu nejvyšší cenu, rychle a bez starostí.

Homestaging

Dům či byt před uvedením do nabídky profesionálně připravíme. Kromě zrychlení prodeje tak zvýšíme prodejní cenu o několik procent.

Videoprohlídky

Videoprohlídky jsou budoucností ve světě realit, díky kterým si kupující prohlédne nemovitost z pohodlí domova a výrazně zatraktivní vaši nabídku.

Virtuální prohlídky

Snížíme počet zbytečných prohlídek nemovitosti a ochráníme Vás tak před narušováním vašeho soukromí. Na reálnou prohlídku přijdou pouze vážní zájemci.

Reference

Katka Kalová

Realitní kancelář TAJOVSKÝ reality mohu doporučit. Jednání bylo na profesionální úrovni, vše proběhlo hladce a s lidským přístupem. Prodejem naší nemovitosti se zabýval Mgr. Jan Křenek, dokázal odpovědět na všechny dotazy a zařídil i s týmem back office vše potřebné k prodeji.

Zuzana Porubská

S týmem z TAJOVSKÝ reality jsem byla maximálně spokojená. Vše probíhalo na vysoce profesionální úrovni, ale hlavně s lidským a individuálním přístupem. Chtěla bych moc poděkovat celému týmu, zejména pak paní Lence Dokoupilové za její ochotu a vstřícnost. Vše bylo řešeno k mé plné spokojenosti, rychle, flexibilně a s úsměvem.

Tadeáš Culík

Oceňuji komplexní zajištění hladkého průběhu nákupu nemovitosti a i následné podporu po jejím převedení.

Monika Fiantová

Skrze TAJOVSKÝ reality jsme koupili zrekonstruovaný dům, jednání probíhalo příjemně, profesionálně, rychle a konstruktivně. Realitní makléř pan Křenek vždy ochotně vyhověl našim požadavkům.

Profesionální tým, který pro Vás udělá vše

Naší misí je tvořit lepší bydlení a mít spokojené klienty.

Mgr. Jan Křenek

Mgr. Jan Křenek

Realitní makléř
jan.krenek@tajovskyreality.cz
Roman Vašíček

Roman Vašíček

Realitní makléř
roman.vasicek@tajovskyreality.cz
Lenka Dokoupilová

Lenka Dokoupilová

Realitní makléřka
lenka.dokoupilova@tajovskyreality.cz

FAQs

01 Proč spolupracovat s realitní kanceláří? Šipka

Většina našich klientů si nejprve položí otázku, zda budou prodávat nemovitost sami, nebo přes realitní kancelář.

Samozřejmě můžete zvolit první variantu a prodat nemovitost sami. Existuje však mnoho dobrých důvodů, proč si nepřidělávat starosti a vybrat si k prodeji právě naši společnost.

Rádi Vám budeme při tomto složitém kroku stát po boku!

Co u naší realitní kanceláře získáte?

 • Záruku bezpečného prodeje
 • Profesionální a osobní přístup
 • Propagaci své nemovitosti za využití těch nejefektivnějších způsobů
 • Tradici, zodpovědnost a špičkové odborné znalosti
 • Kvalitní stanovení tržní ceny
 • Odborné finanční poradenství a advokátní služby
 • Zkušenosti získané z prodejů našich vlastních nemovitostí
 • Databázi zájemců o nemovitosti
 • Tým profesionálů, kteří se pravidelně vzdělávají

Díky dlouholetému působení v oboru oceňování nemovitostí na realitním trhu máme velkou databázi skutečně zrealizovaných obchodů, ze které lze čerpat informace pro stanovení odpovídající tržní ceny. K tomu využíváme zkušenosti získané obchodem s našimi vlastními nemovitostmi, a proto Vám snadno pomůžeme dosáhnout nejvyššího možného zisku.

Bereme na sebe etickou odpovědnost za vyjednávání férových podmínek ve smlouvách pro obě strany. Naším záměrem je zajistit takovou dohodu, aby byli prodávající i kupující spokojeni.

Pokud dostanete více nabídek od různých zájemců a budete se mezi nimi muset rozhodovat, garantujeme Vám jejich detailní a objektivní vyhodnocení. Díky tomu si nakonec vyberete tu opravdu nejlepší.

02 Jaká je cena vašich služeb? Šipka

Provize je ve skutečnosti odměna realitní společnosti za kvalitně odvedenou práci. Realitní kancelář TAJOVSKÝ reality dbá na to, aby klienti vždy přesně věděli, jakou provizní částku za obchod zaplatí. Než s námi smlouvu podepíšete, vše se dozvíte. Na rovinu a „bez háčků“.

03 Kdo provizi platí a proč? Šipka

Podle nového realitního zákona platí provizi prodávající. Na jižní Moravě se můžete někdy ještě stále setkat s tím, že provizi platí kupující. Je třeba si uvědomit, že se z pohledu kupujícího jedná stále o tu samou částku, tedy kupní cenu včetně všech poplatků, kterou je ochoten za danou nemovitost zaplatit.

Výše provize je smluvně sjednaná předem. Proto ještě před podpisem smlouvy přesně víte, jakou výši provize zaplatíte. Vypočítává se v procentech z ceny kupované nemovitosti a pohybuje od 3% do 5% + sazba DPH.

04 Jak dlouho trvá prodej nemovitostí Šipka

Stejně důležité, jako stanovení prodejního plánu, je stanovit si plán časový. Pokud totiž potřebujete prodat svou nemovitost rychle, můžeme oslovit investiční společnosti zabývající se výkupem nemovitostí a celý proces pro Vás dotáhnout do zdárného konce v co nejkratším čase.

Pokud však na prodej nespěcháte, provedeme analýzu současného vývoje na trhu s nemovitostmi, a stanovíme ideální postup pro prodej za nejvyšší možnou cenu ve správný okamžik.

05 Lze prodat i nemovitost s hypotékou nebo věcným břemenem? Šipka

Ano lze, ale…

Zástavní právo na nemovitosti omezuje vlastníka v nakládání s ní a je vázáno na banku/firmu, u které je hypotéka sjednána. Banka zástavu zruší až ve chvíli, kdy je zaplacena celá částka úvěru. Pokud tedy plánujete prodej nemovitosti zatížené hypotékou, naše doporučení je se obrátit na profesionální realitní kancelář a vše s nimi dopředu konzultovat.

Ještě složitější je to s věcnými břemeny, kterých je více druhů. V tomto případě musí být každý případ posouzen individuálně odborníkem, který se pohybuje na realitním trhu. Ten vše dokáže objektivně vyhodnotit a poradit Vám, jak dále postupovat.

06 Je vhodná doba na prodej nemovitosti? Šipka

Než se pustíte do tak závažného kroku, jakým je prodej Vaší nemovitosti, je dobré si předem stanovit prodejní plán a odpovědět si, proč chcete vlastně nemovitost prodat.

 • Chcete se přestěhovat do většího, změnit lokalitu, dostat se blíže k přírodě, nebo naopak do města kvůli Vaší práci?
 • Vlastníte nemovitost, kterou nevyužíváte a nemáte čas na provádění údržby?
 • Dostali jste se do tíživé životní situace a prodej nemovitosti Vám připadá jako jediné řešení?

Důvody prodeje mohou být různé. Nelze totiž paušálně říct, kdy je vhodná doba na prodej nemovitosti. Záleží totiž na vašich individuálních potřebách a aktuální situaci.

Děkujeme za Váš zájem! Brzy Vám odpovíme.

Jejda, něco se nepovedlo. Prosím kontaktujte nás přes e-mail nebo nám zavolejte.

Spojte se s našim týmem

Brzy se Vám ozveme, nebo nás můžete kontaktovat v čase, který Vám vyhovuje.
Zavolejte nám na číslo +420 723 282 282