Pronájem zařízeného bytu 1+1 (ZKUŠENOST) v blízkosti centra města | Tajovský reality
Pronajato

Pronájem zařízeného bytu 1+1 (ZKUŠENOST) v blízkosti centra města

Boskovice
Pronajato
149320MiŠ Evidenční číslo
1+1 Dispozice
52,3m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Pronájem
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
1+1
Energetická náročnost budovy:
B - Velmi úsporná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Boskovice
Evidenční číslo:
149320MiŠ
Cena:
9 131 Kč / měs

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Jedná se o pronájem zařízeného bytu 1+1 v nově zrekonstruovaném nájemním domě Stella na Havlíčkově ulici, v těsné blízkosti centra Boskovic. K výhradnímu užívání je určena jedna obytná místnost s koupelnou a WC. Zádveří, kuchyň s jídelním koutem a balkon jsou určeny ke společnému užívání se sousední bytovou jednotkou. Byt se nachází ve 3. NP a jeho užitná plocha bez společných prostor činí 23,7 m², se společnými prostorami 52,3 m².

Za hlavním vchodem ve 3. NP se nachází vstupní chodba, odkud je možný přístup jak do prostoru společné kuchyně s jídelním koutem a balkonem, tak do dvou bytových jednotek, přičemž každá disponuje vlastním uzamykatelným vchodem.

Dispozice:

Společné prostory
Zádveří (6,4 m²) – prostor na botník, šatní věšák atd.
Koupelna (4 m²) – WC, umyvadlo, elektrický radiátor, bojler na ohřev teplé vody pro kuchyň.
Kuchyň s jídelním koutem (13,7 m²) – každá bytová jednotka má k dispozici vlastní lednici a sadu nádobí, ke společnému užívání jsou určeny trouba, sklokeramická deska a dřez.
Balkon (4,5 m²)

Výhradní prostory
Obytná místnost (20,2 m²) – vybavena stolem s dvěma židlemi, pohovkou, postelí s roštem (matraci je možno odkoupit), konferenčním stolkem, skříní a komodami
Koupelna (3,45 m²) – sprchový kout, závěsné WC, umyvadlo, elektrický koupelnový radiátor, pračka

Ohřev teplé vody je zajištěn elektrickým bojlerem, vytápění elektrickými přímotopy s vlastními termostaty. PENB: B.

Výhodami bytu jsou jeho prosvětlenost, kompletní modernizace, pronájem včetně vybavení a lokalita v blízkosti centra města.

Nájem bytu činí 9.131,– Kč měsíčně včetně energií a služeb. Majitel požaduje vratnou kauci (jistinu) ve výši 10.000,– Kč a platbu prvního nájmu dopředu. Byt je volný od 1. 10. 2020.

Pronajímatel si vyhrazuje právo na výběr nájemce dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím