Zděný byt 1+1 ve vyhledávané lokalitě v Boskovicích | Tajovský reality
Prodáno

Zděný byt 1+1 ve vyhledávané lokalitě v Boskovicích

Boskovice
Prodáno
43913LeD Evidenční číslo
1+1 Dispozice
33m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
1+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Boskovice
Evidenční číslo:
43913LeD
Cena:
699 000 Kč

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Jedná se o zděný byt 1+1 ve vyhledávané lokalitě v Boskovicích. Byt je v osobním vlastnictví. Koupi bytu lze financovat hypotékou. Byt je v původním stavu s umakartovým jádrem, s možností přebudovaní dle vlastních představ. Bytový dům prošel v roce 2012 kompletní revitalizací, která zahrnovala kompletní zateplení domu, nové balkony, výměnu oken za plastová a nové výtahy. Celková plocha bytu je 32,50 m2. Byt se nachází ve vyhledávané lokalitě v Boskovicích – ulice Hybešova. Bytový dům prošel v roce 2012 revitalizací, která zahrnovala kompletní zateplení domu, nové balkony, výměnu oken za plastová a nové výtahy. Byt je umístěn v 3.NP a je z něj krásný výhled na Boskovice. Do bytu je připojen zemní plyn. Z bytu se dá pohodlně pěšky dojít na všechna důležitá místa ve městě. U bytového domu jsou parkovací místa a dětské hřiště.
Dispozice bytu:
Předsíň (3,40 m2) na podlaze je PVC.
Kuchyň (8,40 m2) obsahuje kuchyňskou linku, vestavěnou spížní skříň (0,80 m2), na podlaze je PVC.
Pokoj (15,70 m2, západ) na podlaze je PVC.
Koupelna (2,00 m2)
WC (1,00 m2) obsahuje WC kombi.
Sklep (1,20 m2) je zděný.
Kočárkárna, kolárna a úklidová místnost jsou společné místnosti.
Město Boskovice tvoří správní centrum (úřady, školy, školky…) severní poloviny okresu Blansko. Nabízí možnosti kulturního, sportovního či turistického vyžití. Je dostupné autobusem i vlakem a je vzdáleno 35 km od krajského města Brno a 20 km od města Blansko.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Zákaznická linka

516454008
723282282
info@tajovskyreality.cz
www.tajovskyreality.cz

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím