Prodej

Byt v Brně a přitom pár kroků do přírody!

Filipova, Brno
4 150 000 Kč
199924RoV Evidenční číslo
1+1 Dispozice
37,6m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
1+1
Energetická náročnost budovy:
C - Úsporná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Filipova, Brno
Evidenční číslo:
199924RoV
Cena:
4 150 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi!

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Nachází se v klidné lokalitě slepé ulice městské části Brno-Bystrc, zároveň ale kousek od obchodu s potravinami i zastávkou MHD.
Tato vyhledávaná okrajová lokalita má ze všech stran blízko do přírody - ve svém území zahrnuje Brněnskou přehradu (vzdálenost od bytu cca 1,8 km) s rozsáhlou přírodou linoucí se až k hradu Veveří a městu Ostrovačice. Přímo pod okny se nachází obora Holedná (cca 200 m), což je lesopark s volně žijícími divočáky, daňky a muflony. Zpevněné cesty můžete využít jak k odpolední procházce, tak například i ke kondičnímu běhu. Najdete zde jezírka s krásnými lesními zákoutími, ale i bohatou rekreační vybavenost - jsou zde altány, odpočinkové sestavy a lavičky. V oboře Holedná můžete navštívit i nově zbudovanou rozhlednu. Právě díky jižní orientaci bytu máte unikátní výhled na daňky a muflony přímo z lodžie. Za bytovým domem se také nacházejí travnaté plochy, tudíž o uklidňující výhledy do zeleně opravdu není nouze.

Jednotka ve 4.NP (poslední patro bytového domu) prošla postupnou modernizací: byly položeny nové krytiny podlah - v hlavním pokoji plovoucí podlaha - v kuchyni, v chodbě a koupelně keramická dlažba. Vnitřní dveře byly osazeny do obložek. V koupelně bylo obloženo původní jádro keramickými obklady a osazen sprchový kout, WC kombi a umyvadlo se skříňkou. Kuchyňská linka je vyvedená z masivu. Proběhla také modernizace rozvodů elektřiny včetně nového rozvaděče. Na venkovní lodžii je osazena markýza proti slunci a síť proti vniknutí ptactva.
K dispozici zůstane vnitřní nábytek jako je: skládací postel v kuchyni, židle, kuchyňský stůl, skříň, komoda a další skříňky. V lodžii pak venkovní stůl a židle.

Vytápění bytové jednotky je dálkové, hlídané pomocí podlahové plochy a měřidel na radiátorech. Energetická náročnost je třídy C. Celková užitná plocha bytu je 37,6 m2 včetně příslušenství.

K bytu náleží sklepní kóje (2,1 m2) za plechovými dveřmi. V suterénu jsou k dispozici 3 společné prostory pro kola, kočárky a na skladování sezónních věcí.

Samotný bytový dům prošel revitalizací: zateplení fasády, výměna oken za plastová, výměna vstupních dveří, nové stoupačky, větší nová lodžie.

Dispozice: vstupními dveřmi vejdeme do chodby (3 m2), kde po pravé straně najdeme koupelnu (3,1 m2) s uzavíratelným WC. Po levé můžeme projít do pokoje (15,8 m2) a rovně do kuchyně (7,31 m2). I z ní se dostaneme do pokoje s lodžií (4,7 m2). Z obou místností je panoramatický výhled do zeleně se stabilizovanou zástavou.

Brno-Bystrc je městská část na severozápadě statutárního města Brna, které poskytuje veškerou občanskou vybavenost. Je tvořena městskou čtvrtí Bystrc, původně samostatnou obcí, která byla k Brnu připojena v roce 1960. Žije zde přes 24 000 obyvatel. Nachází se zde obchody, školy včetně gymnázia, fitness centrum, restaurace. Území zahrnuje i Brněnskou přehradu. Tato okrajová část města má ze všech stran blízko do přírody.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti