Prodáno

Byt s dispozicí 2+1 v centru města

Blansko
Prodáno
162021JaK Evidenční číslo
2+1 Dispozice
60,8m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
2+1
Energetická náročnost budovy:
E - Nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Blansko
Evidenční číslo:
162021JaK
Cena:
2 675 000 Kč

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Jedná se o prodej bytu s dispozicí 2+1 v centru města Blansko.
Byt v osobním vlastnictví se nachází v původním stavu ve 4.NP panelového domu. Jeho orientace směřuje na jihovýchod a díky své poloze nabízí veškerou občanskou vybavenost na dosah ruky.
Vytápění i ohřev vody jsou řešeny centrálním zásobováním. V bytě je tedy umístěno měřidlo pro odečet spotřeby tepla. Měsíční náklady jsou cca 4.000,- Kč. PENB: E.
Bytový dům prošel v roce 2015 revitalizací, která obsahovala: výměnu plastových oken, novou venkovní fasádu a opravu střechy.
Dispozice bytu je následující: vstupní chodba (8 m2), pokoj č. 1 (19 m2), kuchyně s kuchyňskou linkou (10 m2), koupelna s vanou (2,6 m2), samostatné WC (1 m2), pokoj č. 2 (14,5 m2), šatna (2,2 m2) a sklep (3 m2).

Město Blansko se nachází cca 19 km od statutárního města Brna, žije zde cca 20 tisíc obyvatel a nabízí veškerou občanskou vybavenost (školky, školy, gymnázium, obchodní centra, pošty, restaurace, zdravotní středisko, sportovní areály - zimní stadion, plavecký bazén, venkovní koupaliště, atletický a basebalový stadion, okruh pro kolečkové lyže i brusle, workoutové hřiště. Vlakové i autobusové nádraží, díky kterým je zajištěna maximální dopravní dostupnost.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím