Prodej

Prostorný byt 2+1 s výhledem na město

Blansko
194023RoV Evidenční číslo
2+1 Dispozice
84,7m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
2+1
Energetická náročnost budovy:
D - Méně úsporná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Blansko
Evidenční číslo:
194023RoV
Cena poznámka:
Info v RK!

Podrobné informace

Nabízíme Vám byt s dispozicí 2+1 v družstevním vlastnictví, na okraji města Blansko, ul. Okružní, s možností koupě do osobního vlastnictví od roku 2024.

Pro milovníky přírody a dlouhých procházek je nespornou výhodou blízkost přírody, která vybízí ke strávení příjemného volného času. Nedaleko bytového domu se nachází i autobusová zastávka a několik dětských hřišť. V dostupné vzdálenosti jsou potraviny, restaurace a oblíbená pekárna.

Samotný byt se nachází ve čtvrtém nadzemním podlaží ve zděném bytovém domě ze šesti nadzemních podlaží. Tento byt je v udržovaném stavu a je možné jej upravit dle svých vlastních představ, popř. využít jako výhodnou investici s možností pronájmu.
Samotný byt má osazena nová plastová okna a vstupní dveře z roku 2022 a nové WC kombi. Vytápění a ohřev vody v bytu je dálkové. V bytovém domě jsou k dispozici dva výtahy.

Byt má výborné umístění, kde nemá téměř žádné společné zdi se sousedy. K dispozici jsou tři balkony, z toho jeden je zastřešen. K bytu náleží sklep (1,50 m2), společné prostory jako je kočárkárna a kolárna. Z bytu je nádherný výhled na město Blansko a okolí. Orientace bytu je převážně na jihozápad.

Dispoziční uspořádání: přes zastřešený balkon (9,8 m2) je vstup hlavními dveřmi do vstupní chodby (11,43 m2). Ze vstupní chodby je možné vejít do koupelny s WC (4,45 m2). Dále je možné vejít do samostatného pokoje (19,20 m2), který je v tuto dobu užíván jako ložnice s možností vstupu na balkon a do dalšího pokoje (24,50 m2), který v tuto chvíli slouží jako obývací pokoj s dalším balkonem (výměra obou balkonů je 2,36 m2). Z tohoto pokoje je možné vstoupit do kuchyně (11,45 m2). Celková výměra bytu je cca 84,7 m2 včetně balkonů a sklepu.
Předností této nabídky je klidná lokalita. Byt je vhodný i jako investice s možností pronájmu. PENB je třídy D.

Město Blansko se nachází cca 19 km severně od statutárního města Brna a cca 16 km jižně od města Boskovice, žije zde cca 20 tisíc obyvatel a nabízí veškerou občanskou vybavenost (školy, školky, gymnázium, obchodní centra, poštu, restaurace, zdravotní středisko, sportovní areály - zimní stadion, plavecký bazén, venkovní koupaliště, atletický a baseballový stadion, okruh pro kolečkové brusle, workoutové hřiště. Vlakové i autobusové nádraží, díky kterým je zajištěna maximální dopravní dostupnost.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti